Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt két hónappal...

Szülés előtt két hónappal elmehetek Bécsbe az adventi vásárba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha bírod az utat miért ne:)Messziről mentek?


Amúgy mikortól is lesz?Ha december elején kezdődne talán még én is eltudnék menni,bár dec 24.én szülök elvileg szóval lehet nem kellene,de úgy de úgy szeretem:))

2009. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
December 1-től van asszem. Minimum. Én Győrből mennék. Tényleg 24-én szülsz? Wow!!!!!!
2009. nov. 4. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó nézegetést és vásárlást, forraltborozást! :))

Minél hamarabb menj, HA hétvégén mész! Ha hétközben, akkor nem számít, de ezüst és aranyvasárnapos hétvégéken levegőt sem lehet venni, azt nagyon nem ajánlom nagy pocakkal!! Mert még anélkül is szörnyű. :)

2009. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aha,tényleg akkor:DKarácsonyi baba lesz a lányunk:))


Áhhh menni akarok és ki fogom csapni a hisztit,csak félek,hogy nehogy beinduljon:DDe csak nem fog ugye:DMindegy,próba cseresznye,elsején elmegyünk:)Sült gesztenyét akarok és shoppingolni a (biztos,hogy nem fogom jól leírni,bocsi angolos vagyok) a Mariahillsterassen:)Bár a ruhák 99%a nem lesz jó rám...ohhh szerintetek forralt bort lehet inni még ilyenkor?Egy picikét nem egy literesre gondoltam:D


Majd ott talizunk:DD


Ada és Abigél:))

2009. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú, hát én tuti leküldök egy bögre forralt bort. Aranyos volt ez a "sült gesztenyét akarok!!" :-)) Sajna csak hétvégén tudok menni, 5-én, de már annyira várom! Legszívesebben vinném a másfél éves kisfiamat, de asszem Ő nem élvezné, én meg kikészülnék...
2009. nov. 4. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesem elmennék a férjemmel. Január 4-re vagyok kiírva. Győrből hamar kiértek. Mi zalaegerszegiek vagyunk. Egy picit rizikósabb. Meglátom mit mond a dokim. A kisfiam csak egy héttel jött korábban. Egy hónappal előtt még egy komplett IKEA konyhaszekrényt válogattunk össze a férjemmel ami elég húzós volt.
2009. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!