Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok. Nem tervezett,...

Terhes vagyok. Nem tervezett, de a döbbenet után már örülök neki és szeretném megtartani. Adnátok ötleteket, hogyan mondjam el a férjemnek, aki nem lesz ilyen lelkes?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 14:10
1 2
 11/17 Nokta-Major Andrea ***** válasza:

Először szerintem nyugodj meg, mert ha ideges vagy árt a babának és a párod is megérzi! Ha eléggé lenyugodtál, akkor egy szerinted alkalmas pillanatban mond el neki, és legyél vele türelmes. Érezze hogy megbeszélni akarod vele és nem kész tények elé állítod. Sok sikert kívánok és bízom benne, hogy a férjed is örülni fog :)

Egy 39 hetes terhes kismama

2013. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak, mint férfi tudok tanácsot adni, de talán a másik oldalt is érdemes meghallgatni.

A férfiak korántsem olyan bonyolult szerkentyűk, mint a nők. A hozzászólások közül talán a végigolvasott kommentek közül a legjobban azt tudnánk lereagálni, ahol van gondolkodási idő. Kell, hogy eméssze a hírt. De azt mondjuk ne csináld, hogy reggel azt mondod neki, hogy nagyon fontosat akarsz neki mondani délután. Az ilyeneket viselem személy szerint a legjobban.

Én is drukkolok, hogy minden jól sikerüljön.

Egyébként gyermeket egyáltalán nem terveztetek, vagy csak a közeljövőben nem?

2013. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

9-es,én is megkönnyeztelek! NAgyon szép történet a tietek!


12,3 fiúnk van,de úgy,hogy enyém-tiéd-miénk. :) Előző kapcsolatainból is van 1-1 fiúnk. Így most 3 kispasit nevelünk.


Azt nem monndtuk ki hogy soha többet,de most úgy voltuk vele,pont jó így és nem kell több baba.


Sttól is félek,ha megtartjuk,mi lesz ha majd nem fogja szeretni. :(

2013. szept. 19. 16:09
 14/17 anonim ***** válasza:
A meglévő gyerekeket szereti, nem? A tied is, akihez semmi genetikai köze sincs. Akkor a picit miért nem szeretné? Nyilván hirtelen lesz neki is, de van rá idő bőven, hogy hozzászokjon. És mégis, az a KÖZÖS gyereketek lenne. A pasiknak is fontos ez.
2013. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia.9 es vagyok. MI újság? mesélj, hogy alakulnak a dolgok???
2013. szept. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát emészti. Egyenlőre még ott tartunk,hogy ő nem akarja én meg igen. De ugye,nem gondolkodhatunk sokáig. Nem tudom mi lesz,csak azt,hogy egyre jobban szeretném.

2013. okt. 7. 08:51
 17/17 anonim ***** válasza:

Akkor tarts ki a baba mellett. Ha a kedvéért elvetetnéd, ezer százalék, hogy utána nem tudnál együttmaradni vele.

Nyilván neki több idő kell, hogy elfogadja, megeméssze, de ha stabil a házasságotok, csak erősít a közös gyermek. Gondolj arra, hogy nem sokáig kell már kibírnod, lassan betöltöd a 12. hetet.

2013. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!