Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom rosszul van tőle ha a...

A párom rosszul van tőle ha a hasamra teszem a kezét és mutatom neki, hogy mozog a baba. Viszont azt mondja, hogy nagyon várja. Ha annyira várná, akkor érdekelné, mi folyik odabent. Vajon örül vagy nem?

Figyelt kérdés

Annyira felidegesített ezzel, hogy legszívesebben itt hagynám.

Nektek hogy reagál a párotok?


29 hetes kismama


2008. júl. 3. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi. Minden férfi másképp reagál. Ne légy ettől ideges. Ő nem tudja úgy feldolgozni mint te. Lehet,hogy minden a testtel kapcsolatos eü-s dolog kicsit taszítja ezért van így. De lehet, hogy csak egyszerűen fél,hogy fájdalamat okoz vagy ilyesmi.

Egy ilyen alkalommal, mikor megmutatod neki picikétek hogyan mozog kérdezd meg tőle milyen érzés. mondja el mi zavarja és szabály ne sértődj meg segíts neki túl lenni ezen.

Az én férjem szexinek tartott kismaának és alig várta,hogy a pocaklakót érezze:)))

2008. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!Nem szép dolog ez párodtól!Nem értem mért ilyen,hogy nem érdekli a babátok ficánkolása!!Lehet a te párodnak időkel,tudod a pasik mások nem olyanok mind mi.Attól még lehet babád jó apukája.

Az én párom mikor haza jön első kérdése,hogy van a babánk,rúgott máma?Öt nagyon érdekli a kicsi,és alig várja,hogy itt legyen velünk,és foghassa a karjába.Üdv:Zsuzsa24 hetes kismami

2008. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia.Nyugi!!Az én párom nem így viszonyult, de minden embernél már.Pl mikor én kismama voltam nagyon jó volt fogni a pocakom mikor mocorgott.Viszont mikor a tesóm lett terhes és mondta hogy fogjam meg a hasát,majd rosszul lettem.Szinte rossz volt érezni hogy mozog valami.Szerintem ezt érzi a párod is kicsit viszolyog a mozgástól.Ez nem azt jelenti hogy a babától, vagy tőled.Vidd el magaddal egy ultrahangra hogy lássa a babát.Megfog változni ha látja is mi mozog.Tényleg nyugi ez a viszolysás nem feléd vagy a babád felé irányul.Majd leküzdi.De ha nem is fogja meg a hasad a babától tuti eláll majd a lélegzete.Az enyémet is úgy kellett összeszedni úgy sirt mikor meglátta.Csak nyugi!!!!
2008. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Látta már ultrahangon, de az sem hatott rá. Vigyorgott, de semmit nem fűzött hozzá.

Azt hittem, hogy majd együtt fogunk örülni minden kis mocorgásnak és majd együtt vásárolgatunk...

Ehhez képest egyedül rendeztem be a szobácskát, még csak egy kis inget se vett. Nem értem.

De azért hiszek nektek, lehet, hogy megváltozik :(

2008. júl. 3. 18:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem akarja megfogni, mutasd meg neki máshogyan, hogy mocorog! Tegyél valamit a pocidra,ahol a babád rugdos. Például egy kicsi plüssjátékot, vagy csak a tévé távirányítóját. Így látni fogjátok mindketten.Sok sikert és kitartást hozzá!
2008. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szia

képzeld az én párom még u.h.-ra se akart jönni, nagyon örült a babának, de az volt a véleménye, hogy majd ha kinn lesz akkor lesz gyerek.nekem ez nem esett rosszul, mert tudtam, hogy így viszonyúl a dolgokhoz.aztán mégis elkellett jönnie velem a dokihoz egy-két dolgot megbeszélni, ha már ott volt megnézte u.h.-on is.ekkor voltunk 19hetesek.nem volt nagy élmény neki.ezt mondta.aztán idővel úgy változtak a dolgok, kezdte érdekelni, és már volt hogy a fülét a hasamra is tapasztotta és azt állítja hallotta a szívhangját:D

és már magától ráteszi a kezét a pocimra.neki úgy tűnik idő kellett.lehet a párodnak is, ha alapvetően örül, hogy gyereketek lesz, akkor csak ez a pocakban való élet idegen neki MÉG.

sok sikert, boldog babavárást,36hetes kismama

2008. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az en ferjem nagyon varja a babat!!

Es megsem fogdossa a hasam, nem nezegeti, mozog-e (ha mutatom neki akkor figyeli, de magatol nem) ram bizza a szobat, ha velemyenyt kerdem persze mondja h zold v kek :D de ennyiben ki is ful.

Ismerem, tudom, mennyire varja, h kibujjon, h lassa, neki akkor lesz igazan gyereke.

2008. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a sógorom is igy viselkedett,mikor a felesége a babájukat várta,de ettöl függetlenül nagyon várta,ezt mindenki tudta.

lehet,hogy csak fél,hpogy beleéli magát tulzottan,aztán hátha lesz valami,vagy egyszerüen zavarban van,nem tudja hogyan reagáljon.szerintem is változni fog idövel,de ha nem,ne bántson az sem,ettöl még ugyan ugy várja azt a babát,mint te,csak mondjuk ö vizuális tipus,csak akkor babusgatja majd,ha már kibujt,nyugi.

mi elég fiatalok vagyunk(22 évesek) és a 21.hétben vagyok,de az én párom folyton a "hasamon lóg",simogatja,meg hallgatozik.azt mondja"vizszerü "hangokat hall:)hidd el,ez is zavaró néha,mintha már csak a hasam érdekelné

2008. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy kicsi e terhes nők túlreagálnak dolgokat..én tudom :D engem is nagyon zavart mert az elején a férjem hiába fogdosta nem érezte nah viszont most.megfognia sem kell elég ha ránéz kicsit várj nagyon fog neki tetszeni :D üdv:33 hetes kismami
2008. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy férfi ismerősöm attól is rosszul lett hogy megmutattam neki az UH képet... hogy "fúúúúj, az a Te belsőd"... nem az jött le neki hogy "jaj de édes mindenét látni lehet!!!" Fura szerzetek ezek a pasik!
2008. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!