Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom rosszul van tőle ha a...

A párom rosszul van tőle ha a hasamra teszem a kezét és mutatom neki, hogy mozog a baba. Viszont azt mondja, hogy nagyon várja. Ha annyira várná, akkor érdekelné, mi folyik odabent. Vajon örül vagy nem?

Figyelt kérdés

Annyira felidegesített ezzel, hogy legszívesebben itt hagynám.

Nektek hogy reagál a párotok?


29 hetes kismama


2008. júl. 3. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szia.Az én férjem sem volt tul lelkes amikor kérdeztem tőle h el akar e jönni egyszer megnézni UH-n a babánkat.Kérdezte h neki az "muszály-e".Mondtam h természetesen nem muszály.elég rosszul esett nekem is,de azt hiszem nekik több idő kell ahhoz hogy felfogják ezt az egész dolgot.

Egyébként ez jo pár hete történt.És csodák csodája mult héten este egyszer fölszisszentem hogy rugott egyet a baba és magátol odajött h mutassam meg h a hasam melyik részén,hogy nézze ő is meg.

Nem lehet őket kiismerni olyan egyszerűen. :-)

Próbáld elfogadni a viselkedését,aztán egyszer majd magátol elkezd érdeklődni.

Boldog babavárást!

2008. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!