Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gombás fertőzés kezelése...

Gombás fertőzés kezelése terhesség alatt? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
15 hét 4 napos kismama vagyok. Ma reggeltől érzem az égő viszkető érzést a hüvelyemben. Felhívtam a dokim azt mondta hogy ez gombás fertőzés nyugodtan kenjem Canestennel. Akkor ezzel ugye nem ártok a babáknak (ikerterhesség)? Amúgy pénteken múlt 1 hete hogy kenetet vett le és negatív lett. Az utro-t most hagyatta velem abba.
2013. szept. 23. 15:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Crinone-os valaszolo vagyok.

Eleg lesz a krem, hidd el. Kivulrol kend, huvelybe ne.

Elmulik par nap alatt.

Tisztasagi betetet se tegyel be, hadd szellozzon az a terulet.

2013. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszi a választ. Bocsi ha egy kicsit parás vagyok de nagyon nem szeretném hogy gond legyen.
2013. szept. 23. 19:56
 13/19 anonim ***** válasza:
Azóta mi van veled? Én is használtam utrot az első trimeszterben, de nekem sosem volt barnás folyásom tőle. Meggyógyultál?
2013. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést.

Tegnap voltam táppénzes papírért az sztk-ba és bementem a dokihoz, mert akihez járok magánba oda csak 8.- án kell mennem. És megvizsgált. Teljesen be van gyulladva a hüvelyem és gombás fertőzésem van. Kaptam rá Mikogal 300 mg-os kúpot kívülről meg canestennel kell kenegetnem. Amúgy azért mentem be a másik dokihoz mert rosszabb lett tegnap reggelre. Ma már egy kicsit jobb, de még viszket.

Remélem nem lesz bajuk a babáknak.

A tegnapi doki mondta hogy valószínű az utro-tól van. Több mint 90 napig használtam ebből 80 napig napi 8 bogyót.

2013. szept. 25. 10:41
 15/19 A kérdező kommentje:

Még esetleg ha valaki olvassa ezt a kérdésemet:


Már a szinte viszketés elmúlt. De szombaton délután és vasárnap délelőtt 1-2 órán keresztül volt sárgás folyásom. Ez még a gombától lehet? A canestent még használom.

2013. szept. 30. 08:15
 16/19 anonim ***** válasza:
Csinaltass egy kontroll cet vizsgalatot, hogy elmulott-e a gomba.
2013. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
8.-án megyek a dokimhoz. Addig elég ha csak a canestent használom? (végül is a dokim csak ezt ajánlotta múlthéten. Önszorgalomból mentem az sztk-ba) Szerintem a dokim biztos megismétli a tenyésztést. Amúgy a dokimat meg tegnap óta nem lehet elérni.
2013. okt. 1. 09:44
 18/19 szandra2719 válasza:
Sziasztok en 11 hetes kis mama vagyok pecsetelo verzesem volt es turos folyasom van . felhivtam a fogadott orvosom es canesten combi huvej kupott javasolta. Ki valtottam a gyogyszert el olvastam a betegtajekoztatot. Es ott az van irva hogy az elso harom honapban nem ajanlatos hasznalni mivel klotrimazolt tartalmaz. Valaki tud nekem segiteni meg egy hetem van hogy be toltsem a 3 honapot
2016. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Sziasztok

Én is 11 hetes terhes vagyok pár napja voltam orvosnál és mondta hogy csúnya gyulladásom van fertőzés de csak a 13dik héttől tud nekem rá ki írni gyógyszert a védönő azt mondta használjak canesten krémet és kívül kenjem be vagy esetleg kamilla teás borogatást

Ti mit mondtok vagy javasoltok esetleg ?

Előre is köszönöm a segítséget

2023. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!