Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti vállalnátok második babát...

Ti vállalnátok második babát 90-95 kilósan?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez nem a kilók függvénye. természetesen jobb normál súllyal teherbe esni,de súlyfelesleggel is lehet normál terhességet végigvinni. míg vékony alkatú kismamánál léphet fel magas vérnyomás,cukorbetegség!
2013. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem a súlytól függ. Persze, ha az orvos mondaná, hogy túl sok a súlyom a terhességhez bármi miatt, akkor megpróbálnék előtte lefogyni. A második terhességemet plusz 8 kg-gal kezdtem, most szoptatok, még nem ment le. A terhességem zavartalan volt ettől függetlenül.
2013. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. Nem a legszerencsèsebb mert jobb ideàlis testsúllyal kezdeni de ne ez tartson vissza. Èn 6 hetes vagyok ès sajnos túlsúllyal. (Kb 10kg). Igyekszem odafigyelni arra mit ès mennyit eszem. Neked is ezt javaslom. Ha mèg nem vagy babàs akkor azèrt èrdemes leadni kicsit magad miatt is. Ha màr az vagy akkor figyelj oda. Megírod hogy babàs vagy màr vagy tervezitek? :)
2013. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 87 kg al kezdtem mindkét terhességem,semmi gond nem volt egyikkel sem.Szóval igen én vállalnám!
2013. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Férjem nagyon szeretné, de az első babától mind rajtam maradt főleg a hasamon, meg külföldön kellene járnom terhesgondozásra meg szülnöm is.
2013. szept. 26. 16:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az elsőt ennél még több kilóval kezdtem és úgy néz ki a másodikat is azzal fogom. Teljesen problémamentes volt a 9 hónap. A vércukrom és a vérnyomásom is, és minden más, amit mértek a legideálisabb volt. Csodálkoztak is rendesen.
2013. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Többieknek igaza van,gyerek vállalás nem súly függő. Igyis szép kismama lennél,ennyi súllyal is. Túl súly az veszélyes vérnyomás,nehéz teherbe esés miatt.
2013. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

90 kg voltam teherbe eseskor, 17 hetes multam, meg egy dekat sem hiztam eddig.

Probalok figyelni, jo lenne, ha max.10 kilo jonne fel.

2013. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5.válaszoló vagyok hozzátenném,hogy mindkét terhességemnél 8-9 kilót híztam,a kórházból kevesebb súllyal jöttem ki mint amennyivel teherbe estem,szóval ilyen szempontból is alakulhat szerencsésen a dolog
2013. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!