Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti vállalnátok második babát...

Ti vállalnátok második babát 90-95 kilósan?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia

Nyugodtan, nem fogsz elhízni nyugi :)

Általában akik súlyfelesleggel kezdik a terhességet azok nem híznak sokat, mert a baba számára már van elég elraktározott tartalékod :)

Én 82 kilóval kezdtem a 170 cm-hez eddig 10 kilót híztam, és holnapra vagyok kiírva az utolsó védőnői látogatásnál (hétfőn) fogytam fél kilót úgy hogy iszonyatosan vizesedik egy hete már a lábam meg a kezem.

Vágj bele nyugodtan :)

2013. szept. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is több kg vagyok mint a kérdésben van első terhességemnél kb még +15kg volt sajnos akkor még nem derült ki hogy pajzsmirigy alul működésem ir em és pco -m van így sajnos a 8. héten el vesztettük a babánkat, mert le állt a fejlődésben az 5. héten.azóta sikerült le adnom 15 kg ot és persze kezelve vagyok jah és persze a baba sem tudott spontán össze jönni. és végre el értük azt 2év után hogy spontán terhes lettem és már 11. hetes terhes vagyok és minden rendben van.nem súlytól függ hanem attól hogy minden rendben van e veled! Nincs e valami betegséged! Ha minden eredményed jó akkor simán válalhatsz ennyi súllyal babát! :) nekem így is van bőven pocakom de alig várom hogy terhes pocakom legyen :)
2013. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. szept. 27. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!