Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cukor terhelés 9,1 lett....

A cukor terhelés 9,1 lett. Volt másnak is ilyen magas?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos van sok kismamának!Nekem is volt terhességi cukrom :( Diétáznom kellet és folyton ellenőrzésre jártam. :(
2009. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
diéta 180 gramm szénhidrát, és ugye, tudod, hogy a terhességi cukor azt jelenti, hogy később is hajlamod lehet rá, szóval innentől nem árt mindig figyelni rá....
2009. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen sajnos
2009. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8.1 lett az első, majd az ismételt 8.7! Diétáztam ezerrel, nagyon oda kellett figyelnem, de szerencsére semmi baj nem lett. Pedig néha úgy is becsúszott valami finom édesség, csak persze kisebb adagban, mint addig, és nem hirtelen éhgyomorra, hanem pl ebéd után egy órával. Ne aggódj, figyelj oda nagyon, nem lesz gond!
2009. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaa, és én otthon mértem magamnak szinte lázasan minden étkezés után, már rendesen függővé tett a cukormérés, de soha nem volt 5.6-nál magasabb étkezés után másfél órával... Na azért abba is gondolj bele, hogy olyan töményen nem tömöd magadba a cukrot, mint amennyire próbáratettek, gondolom cukrosvizsgálatod volt, nem zsemlés. Szóval ne aggódj, csak tényleg tartsd be a diétát amit előírnak neked. (előző voltam megint)
2009. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 8.9 lett, 160g-os szénhidrát diétát csináltam, amikor ellenőrizték akkor teljesen rendben volt már (1 hét után is). Végül gyönyörű, egészséges kislányom született 3060g-mal!

Ne aggódj, diétával minden rendben lesz!

Sok boldogságot!

2009. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a zsemlés terhelés után lett 9,2 17 hetesen. A kórházban a főorvosasszony nem sokat vacakolt velem, a szirupos vizsgálat már nem is kellett. Kaptam inzulint, azóta diétázom, 170 ch-t ehetek, meg azt a kicsivel többet, amit időként bűnözök:-) Így viszont nem aggódom a vércukor szint miatt, teljesen rendben van. (26 hetes mami)
2009. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!