Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen végzettségű és foglalko...

Milyen végzettségű és foglalkozású kismamik vagyunk ezen az oldalon? Odaírnátok, hogy hanyadik babát várjátok és Ti mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés
Én 30 éves vagyok, első baba, és gyógypeagógus a végzettségem. Nem dolgozom amióta kiderült, hogy babát várok, sok veszélynek vagyok kitéve a "gyerekeim" által.
2009. nov. 7. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 Bea24 ***** válasza:
utolsó vagyok, az lemaradt, hogy 24 éves
2009. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:

Szia!

Óvónő vagyok:) 2.baba és 35 éves leszek mire megszületik a kicsi. Az első babánál 22 éves voltam:)

Boldog babavárást:)

2009. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
Ugyan én már túl vagyok a szülésen lassan 8 hónapos lesz a kicsi lányom 25 voltam mikor született ő az első és iskolatitkárként dolgoztam amúgy tanítónéni az eredeti foglalkozásom és 6 hetes terhes korom óta vagyok itthon
2009. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
0%
Miert van az, hogy Magyarorszagon minden masodik no veszelyeztetett terhes es a nagy tobbseg mar par hetesen elmegy tappenzre? Most akkor betegek vagyunk vagy terhesek? Azert par hetes terhesen elmenni tappenzre...
2009. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
Mert olyan betegsége van amire figyelni kell,mert a lepény leválik,mert vérzik,mert megerőltető fizikai vagy káros kémiai munkát végez!Vagy nem???Ház szerinted otthon nézik a Romantika Tv-T?
2009. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
bocsi szerinte nem ezt kérdezték utolsó vagyok ki 6 hetes kora óta otthon volt veszélyeztett voltam először mert begörcsöltem végén meg toxémiával koraszülésem volt császárral úgyhogy pl ezért hát mit csináljak sajnos nem volt könnyű de itt van és szeretem meg ő is engem és ez a lényeg úgyhogy kérdést meg sem hallottam
2009. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
Vagy volt már koraszülés,volt már vetélése,toxémia áll fenn...nyitva van a méhszáj mikor nem kéne!Te egy munkáltató vagy?Uccsó vok bocs...nem tom mi történt!
2009. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
Ne ertsetek felre, nem akarok bantani senkit es akinek nem inge, az egyebkent se vegye magara. Viszont tenyleg rengeteg ismerosom veszelyeztetett terhes otthon, Irorszagban viszont, ahol elek meg eggyel sem talalkoztam. Itt mindenki vegig birja dolgozni a terhesseget (szules elott 2 hettel megy a tobbseg szulesi szabira), pedig ketlem, hogy fizikailag jobbak vagy erosebbek vagy masok lennenek az ir nok. Tappenzre menni meg vegkepp nem szokas csak azert, mert valaki terhes. Mentalitas kerdese gondolom...
2009. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
Meg az elozohoz: en tavaly veteltem el sajnos, de ezert meg semmilyen extra veszelynek nem vagyok kiteve. Sajnos eleg sok a veteles, ezert meg senki nem lesz veszelyeztetett.
2009. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok,egy bankban dolgoztam,38 hetes kismami vagyok és első baba lesz!
2009. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!