Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen végzettségű és foglalko...

Milyen végzettségű és foglalkozású kismamik vagyunk ezen az oldalon? Odaírnátok, hogy hanyadik babát várjátok és Ti mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés
Én 30 éves vagyok, első baba, és gyógypeagógus a végzettségem. Nem dolgozom amióta kiderült, hogy babát várok, sok veszélynek vagyok kitéve a "gyerekeim" által.
2009. nov. 7. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
Én is semmiségért vagyok otthon de nem én választottam.A főnököm elküldött,hogy menjek táppénzre 16 hetese mert akkor nem kell utánam sok tb-t fizetni.Egy kis ékszerboltban dolgozom(dolgoztam)Nem volt választásom.Az orvos simán kiírt nem volt probléma,hogy semmi gondon sincs.Nem szeretek itthon lenni,jobb lenne ha dolgozhatnék.39 éves ,első gyerek,24 hetes.
2009. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
Olyan jó kis kérdés volt kár,hogy a kismamák megint elferdítették!
2009. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:
:) Sebaj, nagyjából azért látni, hogy ki mennyi idős és mi a helyzet vele. Örülök a sok válasznak, végre nem lehurrogva vagyok egy kérdésért. ;)
2009. nov. 15. 17:18
 84/88 anonim ***** válasza:

Látod kedves kérdező! Van egy kérdés, és már teljesen másról írnak oldalak óta. Ez a magyar valóság, ha diplomás ha nem:-((( Szerintem már azt sem tudják, hogy mit is kérdeztél.

Az ötlet egyébként jó, mert lehet látni, hogy nem a szakma, a tanulás befolyásolja, hogy ki mikor szül, hanem ahogy az élet hozza. Ez azért megnyugtató. Engem mindig megszóltak, hogy biztos a karrierem miatt vártam 37. életévig, hogy gyereket szüljek...az meg sem fordult a fejükben, hogy nem volt kinek, illetve sokáig nem jött össze...szóval jó kis reprezentatív felmérés volt:-)

2009. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj,hogy kicsit eltértek a kérdéstől.Beszélgettek.Én elolvastam a kommenteket és szerintem senki nem lett kiforgatva.Egyik komment reagál a másikra és közben megírják a kérdésre is a választ.Teljesen normális,1 baráti beszélgetés is így zajlik.Főleg,hogy a kérdező is elégedett és csak ez számít.

Mindenkinek boldog babavárást!

2009. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
100%

Persze kozben van aki felhaborodik a masik valaszan, de nem durvolt el a helyzet szerencsere.

Sok mas kerdesnel eleg durvan reagalnak a kismamak.

Orulok, hogy egy ertelmes beszelgetesbe csoppentem :)


szep baba varast


a kozmetikus mosogato :)

2009. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok!

Én is írtam mr,a cukrász vagyok,aki 30 évesen az első babáját várja,és az elejétől táppénzen van.

igazából nem értem,miért kell azzal foglalkozni,hogy ki mikor megy el táppénzre???

ami engem illet,11 éve vagyok a cégnél,és 3 hetet voltam betegállományban ezelőtt,műtét miatt...ergo-nem vagyok lógós.szeretem a munkám,de ha úgy kívánja az egészségügyi állapotom,hogy ne dolgozzak,és ezt az orvosom javasolja-én bizony nem fogom kockáztatni a gyermekem életét......és szerintem nincs olyan normális érzésű édesanya,aki várja a gyermekeét,aki ezt tenné.persze-kevesebb így a pénz,és persze-vannak irigyek,mert pihenek-de teszk rá,mert ha bármi baj történik,mert megemelek egy 50 kilós cukros zsákot,vagy mert felfázom,mivel 5-8 fokban dolgozok,vagy éppen az amúgy is kezelt magas vérnyomásommal lesz valami,ezek az irigyek bizony em vígasztalnak engem.nincs igazam??tehát itthon vagyok,jut időm olyan dolgokra,amikre eddig nem,és nagyon várom a bébit.

mindenkinek szép babavárást!

2009. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kar azon vitazni, hogy ki mikor megy tappenzre valtozni ugy sem fog a helyzet.

Akarki akarmit mondhat a kismama ugy is csak az orvosra hallgat(jobb esetben).

Oruljunk inkabb annak, hogy mindenki azert van itt, hogy megossza masokkal az oromet.Mindenki ugyan annak orul ezen az oldalon....gyermeke lesz!!

Es ez a legfontosabb!!

Mindenki szerencses aki otthon lehet a varandosag ideje alatt is es csak a babajara koncentralhat.

Ne legyunk irigyek egymasra!!

Szidkozodhatnek en is, de attol nem lesz jobb!!


Mindenkinek egeszseges gyermeket kivanok.


a kozmetikus aki most mosogat angliaban

2009. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!