Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kezdtetek el...

Hányadik héttől kezdtetek el kismamanadrágot hordani?

Figyelt kérdés

Légyszi azt is írjátok oda, hogy hányadik babátokat vártátok akkor, mert gondolom aki már nem az elsőt várja, annak előbb el kezd nőni a pocakja.

Nekem az első babám, és már van olyan nadrágom amelyik nem kényelmes, ha begombolom.

17 km


2009. nov. 11. 19:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem a 10.-11. héttől már nagyon szűkek voltak a nadrágjaim, pedig akkor még nem híztam. Gyorsan elkezdett nőni a pocim. Először olyan nacit hordtam, aminek nagyon rugalmas a dereka vagy van benne kismamis betoldás (nekem a régi farmerek, zip-zár lehúzva, bandázs variáció kényelmetlennek tűnik, meg látom a kismamákon, hogy állandóan igazgatják+ hülyén is néz ki szerintem). Kb a 20. héttől csak olyan nacit hordok, aminek magas a dereka, igazából az a legkényelmesebb+most így tél felé haladva jól melegíti a derekadat is.

Hidd el, nem érdemes kényelmetlen nadrágokban szenvedni, teljesen mindegy, hogy hány hetes pocis vagy, az a lényeg, hogy ne nyomd a hasadat egy picit sem. ez mindenkinél máshogy alakul szerintem, hogy mikortól lesz kényelmetlen egy-egy ruha már. 30 hetes kismami

2009. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18 hetesen
2009. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. Úgy látom sokaknak már az elején kényelmetlen volt a régi nadrágjuk. És teljesen igazat adok az egyik válaszolónak, aki azt írta, hogy nem érdemes szűk nadrágban szenvedni, teljesen mindegy, hogy ki hány hetes.

Amint írtam én most kezdem érzni, hogy kezdenek kényelmetlenek lenni a nadrágjaim, tehát be kell szereznem kismamanacit. :)

2009. nov. 12. 11:23
 14/16 anonim ***** válasza:
12 hetes első babás vagyok, és már múlt héten felvettem mert melegítette a derekamat.tegnap gondoltam felveszem a régi farmerom ,és a pocakot nagyon nyomta ülve ki kellett gomboljam még a cipzárt is lehúztam, úgyhogy ma ismét kismama nacit vettem fel , és sokkal kényelmesebb.
2009. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem 20. hét után lett nagy pocim, előtte nem is látszott. Aztán vehettem a kismamanadrágot.

32 hetes kismama

2009. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
elfelejtettem beírni, hogy első baba
2009. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!