Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki Győrbe jár Dr. Papp Zsolthoz?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyibe kerül nála a szülés?
2009. nov. 12. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly szültem nála, személyesen nem kérdeztem meg, mert egy kismama társam akkor már megtette, és azt mondta, hogy 40e Ft alatt nem vállal sima szülést.
2009. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és te mennyire voltál vele megelégedve?
2009. nov. 20. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
...hááát, a terhesgondozás okés volt, de szülésre érzéstelenítésben egyeztünk meg, még ő el is mondta, hogy az epidurális mennyire segít a tágulásban stb. stb, csupa pozitív dolgot mondott, majd mikor bejött a vajúdásomkor közölte, hogy nem kell ide fájdalom csillapítás, meg lesz anélkül is. elég kellemetlenül ért,miután fájdalom mentes szülésre készültem... Egyébként pedig két tolófájás között kiment telefonálni, és a gátam varrásánál minden tűszúrást éreztem. Sajnos a fájdalomcsillapítás nem volt az erőssége. Most újra terhes vagyok, és orvost váltottam.Egyébként mindenki nagyon meg van elégedve vele a környezetemben, nem szeretnélek elijeszteni , nagyon jó szakember,nálam sajnos így végződött, pedig nagyon bíztam benne.mikorra vagy kiírva?
2009. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nagyon az elején vagyok, az 5. hétben.Fél éve volt egy missed ab-om, és szereték egy megbízható orvost.
2009. nov. 22. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
hallgass a belső hangodra. mindenki mást ajánl, és mindenkinek mások az elvárásai. Ha te bízol az orvosodban bizonyára minden rendben lesz. NAgyon sok mindentől függ, hogy mi lesz a szülésnél, hiszen mind emberek vagyunk, nekik is lehet rossz napjuk, a lényeg, hogy mindenképp tapasztalt szakemberhez menj, a lelkedet pedig majd ápolja a párod:)
2009. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!