Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh-n ahol 8mmx10mm-e...

Ma voltam uh-n ahol 8mmx10mm-es petezsákot láttak, és embrió sejtehtő. Csak 5 hetesnek írtak?

Figyelt kérdés
Szept.8-án volt utoljára meg, így már bőven 6.hetesnek kellene lennem. Ez nem baj?
2013. okt. 24. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, mert nem biztos, hogy a nagykönyv szerinti középidőben fogant a baba... Ne aggódj, ez jól halad!
2013. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy olyan "szabály", hogy amig nem látszik a baba, addig max. 5 hetet írhatnak a papírra.

Nekem a 7. hétben 18mm-es petezsákra írt 5 hetet, mert nem volt még a baba látható.

2013. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolso,nekem 6 hetet irtak ra attol fuggetlenul.
2013. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves #3

az uh-képen 6 hét volt írva, de a leletre 5 hét.

Tudja a fene... :)

2013. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan így jártam én is. Csak én még hőmérőztem is, éreztem az ovulációs fájdalmat, valamint akkor voltam utoljára együtt a férjemmel, szóval biztosan nem későbbi ovulációból lett a baba.

Mégis 6 hetesen 5 hetesnek írtak. Rá 10 napra is megnézték, akkor 6 hetesnek...

Kicsit bosszantó a dolog, mert azért a 16. heti afp-s vérvétel nem mindegy mikor lesz. Remélem a 12. heti méretekből kicsit pontosabb terhességi kort tudnak kalkulálni, mert nálunk nem vesznek figyelembe mást.

2013. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!