Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket néznek általában vérvéte...

Miket néznek általában vérvételnél terhesség alatt? Gondolok itt cukor, vas stb.

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem elég részletes:

[link]


A cukrot és vasat is gyakran nézik, igen.

2013. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A dokim nagyrutinnak és teljes vizeletnek nevezte a laborvizsgálatokat, amikben kb. ezek voltak:

Teljes vérkép, koleszterin, vércukor, ionok, máj és vesefunkció Teljes vérkép, süllyedés, vércukor, össz. koleszterin, HDL és LDL koleszterin, trigliceridek, össz. bilirubin, albumin, össz. fehérje, GGT, GPT, GOT, alkalikus foszfatáz, karbamid, kreatinin, húgysav, kálium, nátrium, foszfor, kalcium, vas, + vizeletvizsgálat - fehérje, cukor, kreatinin...

2013. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézik még a vérképnél a PLT, azaz a trombocyta számot, hogy nem-e vagy esetleg vérzékeny, mert a PLT szám néhány kismamánál a terhesség alatt vészesen lecsökken, mint például nálam... Én is így tudtam meg, most mehetek rendszeresen vérvételre, hogy ellenőrizzék :)
2013. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!