Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fejlődik vagy később...

Nem fejlődik vagy később fogant meg? Leírom az egész történetet mert úgy fogjátok csak megérteni. írjatok minél előbb léccives!

Figyelt kérdés
Szóval...Szeptember végén voltam a dokimnál azzal a panasszal hogy 2 napos vérzésem volt szeptemberbe, azt mondta azért mert van a jobb petefészkembe egy 14mmes ciszta, október 16.án kellett volna megjönnie de nem jött nem várt után 3 nappal teszteltem 4x pozitívat, október 24.én (múlt csütörtökön) visszamentem hogy milyen cisztáról van szó ha a teszt pozi, megvizsgált mondta hogy ez 100% terhesség és a ciszta sehol, szedem a gravidát és a B6 vitamint, a kezelési lapomba 4-5 hetet írt hogy annyi idős az embrió aztán már azt mondta hogy ez a pici október 8-10-e körül fogant meg (peteérésem szept.29-től okt. 3-ig volt) és hogy nagyon picike még, elküldött egy Beta HCG-re ami 129 volt aztmondta ez nagyon alacsony :( tegnap este barna folyás jött tényleg egy minimális de én szaladtam a kórházba ott aztmondta Dr. Svéd Attila hogy minden rendben ( de a fogadott orvosom Dr. Erdődi Zoltán) sokat pihenjek és jelentkezzek 2 hét múlva beta HCG-re és UH-ra,ez a baba lehet később fogant meg vagy nem fejlődik rendesen aztmondta hpgy ez a 2 lehet a dologban, most reggel felhívtam Dr. Erdődi Zoltán hogy elmondjam neki tegnap mi történt barnázás stb aki kiosztott hogy elege van belőlem ő többet nem foglalkozik velem. röviden tömören ennyi
2013. okt. 28. 07:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ma voltam Uri Szabó Károlynál :) nagyon aranyos rendes orvos meg is fogadtam, megnézett hasi UH-n már láttuk a picit :) azt mondta hogy kis terhesség még szinte alig látszik nem rég kezdődött el, 2 hét múlva kell visszamennem megint hasi UH-ra :)akkor már jobban látni fogja. pihenést sok vitamin dús evést ajánlott :) nagy a boldogság és megnyugodtunk.
2013. okt. 29. 13:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok sok boldogságot :-)
2013. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jujjjdejóóó :))))Gratula!!!
2013. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok, sok boldogságot:)
2013. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!