Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislány helyett kisfiú,...

Kislány helyett kisfiú, hogyan dolgozza fel?

Figyelt kérdés

Feleségemmel babát várunk és a múlt héten megtudta (15. hét) hogy baba kisfiú lesz. Nagyon kislányra készült, végig úgy érezte, hogy lánynak adhat majd életet. Most furcsa depresszió van rajta, és kicsit úgy érzi, hogy kitolt vele a sors. Leginkább azért, mert nem tudja, hogyan fog vele kijönni, mit csinál majd vele közösen? Neki a fiúk túl agresszívek, durvák és nem aranyosak.

Nem érzi, hogy tudna úgy szeretni egy fiút mint egy kislányt.


Fog ez változni?

Hogyan tudok segíteni, hogy feldolgozza ezt a helyzetet?



2013. okt. 30. 13:54
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
74%
Én aztán teljesen át tudom érezni a helyzetét! Úgyn ebben a cipőben voltam én is. Mióta az babát szerettem volnal(legalább 10 éve) kislányra vágytam.Mindig az ő köreikben mozogtam, a rokonságomban is kislányok születtek (a húgomnak is).Teljesen biztosra vettem, hogy nekem is lányom lesz, hisz minden lányos terhességre jellemző tünetem volt (így utólag tudom, hogy nem szabad bedőlni a népi hiedelmeknek)Aztán 18. héten jött a hideg zuhany.Tutira megmondták, hogy fiú! Sírtam mint a zápor eső! Ezek jártak afejambem:Miért pont velem szúrt ki a sors? Mit kezdjek egy fiúval? Ronda szőrös hapsi lesz belőle.Egy fiút nem lehet olyan szépen öltöztetni, nemlehet befonni a haját...Hát nem volt egyszerű elfogadni, hetekig tartott, mire sikerült feldolgozni aztán eljött a 28.heti uh 4d-s és valami gyönyörű pofija volt, ásítozott, belebújt a hasfalamba, párnának használta...hát én már akkor "szerelmes"lettem a gyerekembe.Aztán már örültem, hogy fiú lett, és mikor meg született...Anya-fia szerelem lett első látásra! Gyönyörű szép a kis Zalánkám,a kislányokat lepipálja szépségben, nagyon aranyos, és nagyon szépen lehet öltöztetni Őt.Az biztos, hogy egy kislányért sem adnám oda, pedig valami iszonyatosan lányt szerettem volna! Hidd el, hogy túl fog lépni rajta, de ezt neki egyedül kell megtennie, magával kell a harcot megvívnia! Tudom, hogy nem lesz egyszerű, de menni fog neki! Az idő mindent megfog oldani :)
2013. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Még mindig a 41-es vagyok!Az 5-ös válaszolónak igaza van! Én nagyon szégyenlem, hogy akkor így gondolkodtam! Jaj és még annyit, hogy akkor én sem tudtam elkébzelni, hogy a rózsaszín ruhák helyett kéket, zöldet nézegessek, de már észre sem veszem a rózsaszín ruhákat! És azt még elmondanám, hogy nekem is eszembe jutott az, hogy tudom e majd Őt szeretni, úgy szeretni mint egy kislányt! Az életem odaadnám érte! És az is igaz, hogy a fúk anyásak! Zalánkának én vagyok a minden, nekem kacag, ha az apja kezébe adom folyton engem néz és jönni akar hozzám, pedig mégcsak 3 és fél hónapos. Akkor mi lesz még? :) :) :)
2013. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm 42, én is hiszem, hogy szerelem lesz.
2013. okt. 31. 21:28
 44/52 anonim ***** válasza:
Így lesz!Ez biztos! :) Sok sikert,gratulálok!
2013. nov. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Furcsa fordulat, kiderült, hogy mégis kislány lesz. :)
2013. nov. 20. 09:53
 46/52 anonim ***** válasza:
:) De ugye ezt már jobban viselte a feleséged?
2013. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

:)


És mit szólt a feleséged? Gratulálok a kiscsajhoz, jól megtréfált titeket:)

2013. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
ÉS ezt már legalább 100%-ra mondták?? :D Meséld el a reakciókat akkor mert erre már irtó kíváncsi lettem. :)
2013. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Én is kislányt akartam, végül kisfiút mondtak az uh-n, de ha rá egy hónapra kiderült volna hogy mégis kislány, hát én bizony nem örültem volna....
2013. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Mi nagyon örültünk, hogy mégis kislány lett. Én magam inkább lányos apának tudom (és tudtam) magam elképzelni, a feleségem pedig mindig is egy szép kiscsajról álmodott. Lélekben tehát inkább erre készültünk, így nagyon megörültünk a hírnek.
2013. nov. 20. 13:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!