Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csoda történt, de mégsem...

Csoda történt, de mégsem tudtam és nem vigyáztam rá. Mi a vélemyényetek?

Figyelt kérdés
25éves PCOS-s vagyok, évi 3-4 peteéréssel(=mensessel).anno teljesen belémmagyarázták a dokik h nem lesz egyszerű teherbe esnem majd stb. márciusban elhagytam a fogamzásgátlót. 2009menseseim: január, április, julius.ha kimarad 3-4 honapra nálam nem ujdonság, és nem a terhesség az első gondolatom. ha több honapra kimarad, azért néha megcsináltam egy egy tesztet, mindig potyára persze. aztán november 5én ujra(husz juliban volt meg utoljára) és pozitiv lett,majdnem elájultam.másnap orvos, viszgálat+uh és kiderült h már 13hetes terhes vagyok. totális döbbenet és sokk. semmit nem vettem észre...se rosszullétek,se semmi tünet. az orvos is azt mondta h kisebb csoda ilyen ciklus mellett igy sikerült, mert mások évekig probálkoznak orvosról orvosra járva. s persze határtalanul boldogok is vagyunk. de én végig dohányoztam, és kb 10bulim volt(Sziget, lánybucsu+lagzi, discozások), ahol nem kevés alkoholt is ittam(alkalmanként kb 4dl tömény)persze miota kiderült semmi, de nagyon aggodom h baja lesz a magzatnak. az orvos szerint semmi baja s nem is lesz,csak ezentul ne legyen, ami természetes.azota már eltelt hét, 15 hetes vagyok és a világon a legboldogabb ember:)örülnék ha elmondanátok a vélemányeteket:)
2009. nov. 17. 12:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: Ne foglalkozz az ilyen "jószándékú" megnyilvánulásokkal, nem lesz semmi baja a babókádnak, ebben kell hinned, nem paráztatni túlzottan magad és akkor minden rendben lesz.

A "kedves" válaszolónak: Azért a dohányosokat drogosnak titulálni azért némi túlzás. Inkább korlátoltság. Valószínűleg, ha szétnéznénk a te házad táján, ott is találnánk olyan dolgokat, amiket mi nem tennénk, vagy mi tartanánk felelőtlennek. Terhességi hormon-gonoszságtól szenvedsz? Van olyan, nem szégyen (-:

2009. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

mégegyszer köszönöm mindenkinek aki hozzászolt,bár ugy látom kisebb vita alakult itt ki,de megvan a véleményem nekem is a hozzászolóról.mert nem a véleménnyel van baj, hanem a stilussal ahogy előadta. ha az első hozzászolásod visszaolvasod, gondold át milyen volt azt nekem elolvasni.a vádaskodások, drogosnak nevezések elég rosszul estek. természetesen tisztában vagyok azzal h cigiztem s ittam is bulik alkalmával,de akkor hangsulyozom NEM TUDTAM A TERHESSÉGRŐL, s az első kérdésem az orvosnál az volt, h ugye nem lesz baja az eddigi életvitelemtől,de szerencsére ő ismegnyugtatott. azota egy szál cigit nem szivtam el,ami nem is esik nehezemre,mert nem voltam egy erős dohányos, inkább alkalmi "buli" bagós. s természetesen alkoholt sem ittam. csak örülök ennek a kis csodának,aki már egyre növekszik a pocakomban,minden eddigi vizsgálat szuperül sikerült,minden rendben, s meg is teszek mindent azért, h ez igy is maradjon. ugyhogy nagy a boldogság:) természetesen elolvasom ha jön még hozzászolás, de én nem kivánok ide többet irni, főleg nem azoknak akiknek az érzelmi inteligenciája nem üt meg bizonyos szinteket...mert akkor nem ilyen stilusban tálalná a véleményét,amit egyébként maximálisan elfogadok én s megértek,s csak bizni tudok benne hogy nem lesz igaza.

köszi mégegyszer mindenkinek!

16km

2009. nov. 25. 08:44
 23/23 anonim ***** válasza:
Lány lett v. fiú?
2016. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!