Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viselitek/viseltétek...

Ti hogy viselitek/viseltétek a várakozást?

Figyelt kérdés
Én majd megőrülök. 29-én kell legközelebb visszamennem a dokihoz.8-án voltam, 5 hetesen, 8mm petezsákkal,szikhólyaggal. Nem tudom, hogy bírom ki még 2 hétig. 2 babám egyébként. Elsőnél nem aggódtam így. Esetleg ha van kedvetek, mesélni, beszélgetni? Hány hetesek vagytok, tünetek, méretek, stb.? Bármii... :) Csak elviselhetőbb legyen a várakozás.
2013. nov. 13. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! 16 hetes vagyok, 2 vetélés után végre sikerült! Mi vasàrnap voltunk 4d-n, tudom, hogy még korai volt, de én sem bírtam ki, mert már rég voltam dokinál. Sajnos elég aggódós vagyok és sűrűn sokkolom magam rémtörténetek olvasásával. Remélem abba fogom ezt hagyni. Tüneteim elmúltak, néha van kicsit hányingerem. És vasárnap az is kiderült, hogy kisfiam lesz :-) Boldog babavárást Neked!
2013. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amíg dolgoztam addig jó volt, mert a munkahelyen legalább nem erre gondoltam, de aztán veszélyeztetett terhes lettem és itthon a nap 24 órájában vártam a következő vizsgálatot. Takarítottam (5x mostam le az abalakot 9 hónap alatt , amúgy évente 1x szoktam :d) főztem, új recepteket kerestem, baba cuccokat néztem olcsón (első baba), ezt-azt megvarrtam a babának, rendet raktam, olvastam. Amikor már mocorgott akkor már jó volt, mert tudtam, hogy jól van és szépen fejlődik. Most ezek a várakozós idők semminek tűnnek mint amit most a 39. héten érzek, hogy jöjjön már ki a babám. (péntekre van kiírva)
2013. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem is péntekre van kiírva Babóca érkezése és még semmi jelét nem adta annak, hogy szeretne köztünk lenni, már nagyon nem bírom ezt a várakozást. Terhesség alatt semmi gond nem volt, most sincsen semmi probléma, csak jöjjön már!
2013. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

Bocsi az offért, de kiderült nálad, hogy mi okozta a habituális vetélést? Spontán megfogant a harmadik baba, kezelésre szükség volt? Ha nem itt szeretnél róla beszélni, de szívesen válaszolnál, akkor privátban várom a válaszodat :):) Ha nem akarsz róla beszélni, természetesen azt is megértem. Gratulálok a kisfiúhoz! :)


Kedves kérdező!

Teljesen megértelek, én ugyanígy voltam a terhességeim alatt, bár dolgoztam, mégis. Amúgy szerintem ez az érzés a terhesség előrehaladtával egyre jobban erősödik, mert a baba is egyre fejlettebb, egyre inkább kivehető laikus szemmel is a formája, arca stb., így egyre többször nézegetnéd szíved szerint :) Nagyon várom, hogy végre mi is eljussunk odáig, hogy 4d-n vadásszuk a nemét :) Sajnos eddig még csak két vetélést tudok felmutatni :( Én most a vizsgálatok eredményeire várok. Ez is elég idegtépő :)

2013. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Orvos szerint 7+2 hetes, igazság szerint 6+2 hetes vagyok. Hétfőn voltam uh-on, 6 mm-volt és pulzált a kis szíve. Hihetetlen, hogy belassultak nekem is a napok, ráadásul zh-t írok pénteken, és egyszerűen nem tudok nem Rá gondolni, így nehéz a tanulás...

Nekem első babám. Mióta megvolt az ultrahang, már nem aggódok. Ma nem volt rosszullétem szerencsére. A mellem érzékeny és meg van kicsit nagyobbodva. Szagérzékenység gyötör.

Azt hittem, hogy majd nekiállok ezerrel varrni kisruhákat, tervezgeti a közös jövőnket, erre meg egyszerűen nincsen kedvem semmihez. Hormonváltozásra fogom, remélem elmúlik.

És Te hogy vagy, kedves kérdező?

2013. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, 8+5 hetes, összesen 4. gyerek lesz. Nekem is a többedik terhességem, egy 12 éves fiam van. Én is izgulok, mert pecsételgetés van és ágynyugalmat írtak elő. De érzem, h nem lesz semmi baj:-)

Egyébként hányok, mint a lakodalmas kutya, a szaglásom jobb, mint a Jack Russellünknek, a cicijeimből pedig "hűba.meg"-ek lettek (ez utóbbinak kifejezetten örülök).


A szabadidődben mit szeretsz csinálni?

2013. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok! Köszönöm,hogy írtatok! Gratulálok mindenkinek a babájához! A péntekre kiírtaknak pedig drukkolok, hogy kibujjanak már! :)

Sajnálom akiknek vetélése volt, de az a lényeg, hog most már minden rendben! :)


Alig várom már én is, hogy láthassam, hogy minden rendben és ver a kicsi szíve!


Én egyébként tanulok. Minden nap suliban vagyok, + hétvégén dolgozom. Hétköznapokon is mindig van mit csinálni, végülis unatkozni nincs időm. Itt a sok házimunka, meg a 3éves lányom. Rám elég sok rosszullét tör, hányós annyira nem vagyok, de mindentől erős hányingerem van szinte. Alig tudok enni, igazából pont csak este tudok jól bekajálni. NApközben mindentől émelygek meg roosszul vagyok. Utolsó jót nevettem a kommenteden. :D

Az én melleim is huba..megek lettek, és olyanok mint 2 kőszikla. Szinte hozzzájuk sem lehet érni. Örülnék ha ez enyhülne. Egyelőre ennyi jutott eszembe.


Nevekkel hogy álltok? :) Nektek milyen nevek tetszenek?

2013. nov. 14. 15:51
 8/11 A kérdező kommentje:

Jaj utolsó, sajnos szabadidőm mostanában 0. Annyi a munka itthon is,meg a suli is most sok, meg ugye hétvégén is menni kell dolgozni, hogy egyszerűen már felüdülés, ha végre egy kicsit letehetem a segg.m! :D


Elég sokszor a sírás kerülget annyira ki vagyok a fáradtságtól már. De hát muszáj csinálnom. Nagymamám 9 hónapos terhesen is a földeken dolgozott.:D Úgyhogy ösze kell magam szedni! :P

2013. nov. 14. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

12 hetes vagyok,az elejétől itthon,mert olyan a munkaköröm,hogy nem lehet terhesen dolgozni.Én pedig tudtam volna.

Próbáltam reggelizni(ezt ajánlották,de régebben nem reggeliztem,mert fél 5-rok már nem voltam itthon). Nem megy,sajna,nem akarok többet "rosszul lenni"

Ezen kívül nincs hányingerem,nem vagyok rosszul.

12 hetes UH-on azt látták,hogy lehet kisfiú.Nem biztos,ilyen piciként,de már láttak valamit,mert a papíromra is ráírták.

Én,mivel elejétől itthon vagyok,járok suliba(ezt még munka mellett kezdtem,érettségire épülő szakképzés) és festem a házat belülről.

Nem rég lett kész teljesen,a befejező munkálatok meg elfoglalnak és szeretem is csinálni.Kívülre nem marad pénzünk,azt majd valamikor...

2013. nov. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is aggódós vagyok, én még nem voltam dokinál, azt mondták nem kell ilyen korán menni (4+6 hetes vagyok) és pont most vagyok szabin, az ideg szétvág. Várom hogy visszemenjek dolgozni, legalább nem lesz időm agyalni. 25-re kérek majd időpontot,addigra elvileg már látni kell valamit. :)
2013. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!