Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viselitek/viseltétek...

Ti hogy viselitek/viseltétek a várakozást?

Figyelt kérdés
Én majd megőrülök. 29-én kell legközelebb visszamennem a dokihoz.8-án voltam, 5 hetesen, 8mm petezsákkal,szikhólyaggal. Nem tudom, hogy bírom ki még 2 hétig. 2 babám egyébként. Elsőnél nem aggódtam így. Esetleg ha van kedvetek, mesélni, beszélgetni? Hány hetesek vagytok, tünetek, méretek, stb.? Bármii... :) Csak elviselhetőbb legyen a várakozás.
2013. nov. 13. 15:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jövök én is beszélgetni, legalább addig is telik nekem is az idő :) Én szerdán voltam UH-n pecsételés miatt, akkor még csak petezsák volt, vizsont jó helyen van, szóval olyan 4-5 hetes lehetettem. Legközelebb 28-án megyek, ami ugye majdnem két hét! Rengeteg :D Közbe nekem is itt a főiskola meg a munka, így valamennyire terelődnek a gondolataim, de hétvégén/esténként másra sem tudok gondolni. Sajnos a családban sok volt a vetélés, így izgulok emiatt rendesen, mert első baba, 7 hónap próbálkozás után jött össze. Egyelőre aluszékonyság, esti pici hányinger és csokiundor, ami előjött - utóbbit viselem a legrosszabbul, mert előtte nem volt napom csoki nélkül :D Látszik is, hogy nem eszek, ez alatt a pár nap alatt 48-ról 43 kg-ra estem vissza. Bár ez legyen a legnagyobb bajom! :)
2013. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!