Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 3dl energiaital nagyon...

Napi 3dl energiaital nagyon ártalmas 8 hetesen? Nem bírom a kávét meginni, de ha semmit nem iszom, fáj a fejem.

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 09:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Megemeli ezerrel a magzat szivvereset, megterheli a szervezetét
2013. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%

Szep utolso elötti valaszolo h sört es bort ittal terhesen ( keveset!!!) igazan dicseretes, h megszoktattad gyerekedet az alkohollal, majd 18 évesen mar alkoholista lesz

Szobrot kene neked emelni

2013. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem muszáj ezerrel pörögni. Nekem alacsony volt a vérnyomásom, úgyhogy szédültem, szóval Muszáj volt kávéznom néha. A 6. hónap után már így is be kellett iktatnom egy délutáni alvást, de ha nem kivánsz valamit, az nem véletlenül van.
2013. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%
Karácsonykor likőrt is ittam, és akkor mi van? Még a védőnőm sem szólt egy rossz szót sem, mikor mondtam neki. Gyönyörű egészséges lányom van. Nem muszáj rólam példát venni, óvhatod a széltől is, aztán meg csodálkozhatsz, ha közösségbe kerülve elkap mindent, meg elkényeztetett anyámasszony katonája lesz. Mert mindentől óvni kell.. persze. Nem részeg voltam, csak belekóstoltam, és több nem is esett volna jól.
2013. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
6%
Nem véletlenül vagy 37%-os, tuti belekötsz még a ruhaboltban a próbabába is.
2013. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Energia ital???? A legrosszabb....Olvasd el mit tartalmaz... Én is kávéztam terhesség elött nagyon sokat.Ha nem bírod a kávét igyál inkább 3az1bent.
2013. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%

Igen " ittam likört es akkor mi van?" Semmi, mert a magzati jogokat nehez megvedeni, a magzat meg nem tud kiszólni a hasból a sajat érdekében .

" cigiztem es akkor mi van?" Semmi. Csak minden egyes slukk utan hipoxiás állapotba kerül az agy.

Kisfokú agyérgörcsöt, agyserulest okozhat a magzatnál ( agyi szövet elhal egy kisebb részen) es nem tudják mitöl hiperaktiv a gyerek es lóg a függönyön, miert nem tud koncentrálni az iskolában.

Szivjatok, es igyatok!

Mi lesz?

Semmi

2013. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem(csak) a koffeitartalma miatt nem ajánlott az energiaital terhesség alatt, olvasd el az összetevőket.

Ha nem bírod a kávét, ihatsz zöld teát vagy ha nem szereted, fekete teát.

2013. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Ha faj a fejed, vegyel be Panadolt es setalj sokat a friss levegon. Az energiaital nem terhesen egy lorugas, de most meg nem csak magadert vagy felelos. Szerintem kibirod energiaital nelkul is. Ha nem... akkor arra inkabb nem mondok semmit.
2013. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Egyrészt a koffein miatt sem jó, másrészt meg teli van mesterséges anyagokkal, amelyek ki tudja milyen hatással vannak a magzatra. Ha nem szeretnél komplikációkat, minél hamarabb hagyd abba az energiaital fogyasztását!
2013. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!