Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 3dl energiaital nagyon...

Napi 3dl energiaital nagyon ártalmas 8 hetesen? Nem bírom a kávét meginni, de ha semmit nem iszom, fáj a fejem.

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 09:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia!Azt kellene kiderítened, hogy mitől fáj a fejed, mi lehet az oka.Lehet, hogy csak kevés vizet iszol.Próbáld ki, hogy ha fáj a fejed, akkor legalább 3 dl vizet igyál meg.Vannak értágító hatású gyógynövények, amik szintén segíthetnek a fejfájáson. Jobbulást!
2013. nov. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az h 1 dl bor vagy sort megiszik az ember ne keverd ossze a napi 3 dl energiaital fohyasztasaval. Nagyon nem mindegy....ha vki alkoholbol is ennyit inna minden nap terhesen az is marha nagy baj lenne...

Es valoban; nkabb egy panadol vagy nagyobb seta a levegon, esetleg tea mint ez a lotty. En is ittam terhesseg elott belole meg utana is neha-neha de terhesen eszembe se jutott volna. Marhara nem egeszseges egy magzatra nezve meg plane nem....

2013. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Teázz. Igyál meg 2 bögre fekete teát délelőtt, és sétálj a friss levegőn, napi 2-3 alkalommal szellőztess legalább, de csak 1-2 percig, mert kihűl a lakás, és nem az a cél, hogy megfázz. Csinálj nyak és szemtornát néha, ha ülő munkát végzel (ha dolgozol), óránként állj fel, és nyújtózz egyet.
2013. nov. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Jól van, igazad van, én kb. 5-6 alkalommal ittam egész terhességem alatt, ő pedig naponta szeretne 3 dl-t, nem lehet összehasonlítani. Igaza van annak, aki teát és sétát javasolt, de az energia italban nem csak koffein van, hanem mindenféle ártalmas dolog.
2013. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!