Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, ha szeretnék...

Mit csináljak, ha szeretnék gyereket, de visszataszítónak tartom a nagy hasat?

Figyelt kérdés
Nem tudom magamat elképzelni óriás hassal, striával, én már attól rosszul vagyok, ha picit jobban kiáll a hasam egy kiadósabb evés után. Hogyan lehetne ezt leküzdeni?
2013. nov. 20. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Majd ha igazán szeretnél nemfog zavarni.
2013. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem egyik napról a másikra leszel "bálna", én pl az első 16 hétben csak fogytam általában. És szülések után meg szépen visszament, szóval nem örök életre szól és fokozatos a változás.

De ha ez a legnagyobb aggodalmad a gyerekvállalással kapcsolatban, akkor tényleg várj még egy keveset.

2013. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

még nem vagy kész igazán arra,hogy gyereket vállalj...

A nagy has, csak 1 az 1000 közül,ami változni fog veled...

melleid megnőnek,ha szoptatsz akkor fájnak,plöttyedtek lesznek, ha nem,akkor is változni fognak!A terhesség alatt a lábad is bevizesedhet,sőt az arcod is dagadhat a terhesség végére....De ha ezek mind nem következnek be,akkor is ott lesz egy pici,aki tuti leböfög,lehány,lekakil,lepisil,megtépi a hajad,kapargássza a bőröd, és még közel kismillió olyan dolgot csinál,ami amúgy nagyon kellemetlen,de a mindennapokban fel sem tűnik.

A nagy has,az egyik legcsodálatosabb része a várandóságnak,legalábbis szerintem,persze sokan nem így élik meg.De ha ettől így kivagy,akkor tedd félre ezt a témát még egy jó ideig szerintem...

2013. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nőj fel...amíg csak a hiúságod a lényeg, addig nem gyereket szeretnél, nem anya akarsz lenni, csak babázni akarsz..
2013. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az a titka, hogy nem kell elképzelni! hagyd megtörténni! és amikor ott leszel, garantáltan büszke leszel a pocakodra, mert a kisbabád lakozik benne, nem a degeszre kitágult gyomrod!!
2013. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj orokbe gyereket, tedd boldogga a kis eletet!
2013. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én alig várom, hogy kitehessem a nagy plénum elé a pocakot (persze ruhástul, nem anélkül :D). A terhesség pocakkal jár. Ez ugyanolyan, mint amikor a nők aggódnak a szülés miatt és nem akarják. A terhesség után pedig a szülés következik. Ha tetszik, ha nem. Maga az állapot ténye valóban kívánságműsor, de vele járó összes "mellékhatás" rajtad kívül álló. Vagy vállalod, megbékélsz vele, vagy nem. Ha az utóbbi, akkor olyan kismama leszel, aki számára a terhesség csak nyűg, befordulsz, utálni fogod magad stb. Ha képes leszel vállalni ezeket a mellékhatásokat, mi több, még meg is szereted őket, akkor valószínűleg kiegyensúlyozottabb és boldogabb kismama leszel és kevésbé leszel kritikus magaddal szemben (persze eligénytelenedni sem kell). Ezt mérlegeld. Vállald a babát, de mérlegelj, hogy hogy fogod tűrni ezt a 9 hónapot és valóban megéri-e az egész számodra!
2013. nov. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az a kérdés, hogy szülés után mennyire fogod tudni elfogadni magad. Van akinek a striák élete végéig látszani fognak. Van aki viszonylag rövid idő múlva visszanyeri alakját. Hogy melyik csoportba tartozol? azt a szülés után tudod meg.

Ha a pocakodba fejlődik egy élet az a világ legszebb csodája, amikor elkezd mocorogni nincs hozzáfogható érzés.

2013. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyenekre gondolni...nézd mindennek a jó és szép oldalát, végülis van akinek az egész 9 hónap és a szülés csak szép dolog, de így van jól!

Nekem is hatalmas hasam volt, sőt, tele van csíkokkal :) De megérte! Azóta már soványabb is lettem mint terhesség előtt, de már most jön a kistesó.

Hidd el akármi is történik veled vagy az alakoddal, az lesz az utolsó dolog amivel törődni fogsz. Sőt, a szülés közbeni fájdalmakat is el fogod felejteni abban a pillanatban ahogy a kezedbe adják a babádat! :)

2013. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!