Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 folott, elso terhesseggel,9...

Milona22 kérdése:

40 folott, elso terhesseggel,9 hetes vagyok, ketsegbeesve kerdezek. Ket hete kezdtem pecsetelo barna foltozni. Ket napja azonban erosen gorcsolok estenkent es enyhe de piros verezgetest tapasztalok. Penteken lesz ultrahang, de addig mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Lehet meg eselye a babamnak? Az eroteljes gorcsok es a verezgetes egyertelmuen vetelesre utal?

2013. nov. 27. 20:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
szia! 6 héten véreztem és görcsölgettem nem is kicsit, azonnal kórház. Kaptam Utrogestant,Duphastont, Magnéziumot. Nálam haematóma okozta. Két hét alatt teljesen abbamaradt,kiürült a haematóma, ma már 11 hetes kismama vagyok.
2013. nov. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező? Remélem, nincsen semmi baj!
2013. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jól vagy, kedves Kérdező?
2013. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben, jelentkezz ha tudsz!
2013. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ngyon kedves valaszadok, aggodo sorstarsak, nagyon koszonom a sedito szandekot. Erdekes modon,mint megtapasztaltam, itt Angliaban teljesen maskepp allnak egesz kerdeshez es a korai szakaszban1-3 honap, nem avatkoznak be a termeszet rendjebe. Az ultrahang szerint mar megindult a magzati tasak levalasa, ugyhogy most gorcsolve csalodottan varom hogy tul legyek ezen. Az egyeduli vigaszom hogy azt mondjak a fogamzokepesseg megno ilyenkor. Semmikepp nem adom fel. Es megegyszer koszonom hogy mellettem voltatok. Nagyon sok oromot a kisbabasoknak es kitartast a meg probalkozoknak!
2013. nov. 30. 20:40
 16/21 A kérdező kommentje:
A terhesseg megtapasztalasa megha ilyen rovid ideig is tartott csak, csodalatos, semmihez nem hasonlithato elmeny volt. Sajnos a magzat elvesztese nagyon nagy valoszinuseggel jatszik bele a kepbe, de nem szabad elcsuggedni. En ezt tanultam.
2013. nov. 30. 20:45
 17/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sajánlom, hogy elvesztetted a babádat:( De annak viszont örülök, hogy ilyen optimistán állsz hozzá, így is kell! Én már megtanultam, hogy másképp nem is lehet ezt a dolgot kezelni, csak így és azt is megtanultam, hogy mindennek oka van! Számtalan lombik és egy vetélés után most egy gyönyörű kislány és egy mesés kispasi anyukája vagyok és mára már értem, hogy miért pont ők és miért pont nekik és akkor kellett megszületniük! Kitartás!


(bár furcsállom, hogy csak úgy hazaengedte, azért itt Magyarországon biztosan alkalmaztak volna valamilyen magzatmegtartó módszert...)

2013. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Igen, en is igy gondolom, otthon sokkal nagyobb torodessel fordulnak a kismamak fele. Bar ahogyan mondod, lehet hogy ennek is oka van, lehet hogy nem erdemes a vegtelensegig harcolni a termeszettel, majs csupan akkor ha eselye van, nem tudom. a korom aggaszt persze de meg nem engedem el a remenyt. Gratulalok a gyerkocokhoz es kivanom hogy egeszsegben, boldogan toltsetek a karacsonyt. Csak egy kerdes, nem vilagos szamomra hol lathatom, ki irta a hozzaszolast?

Meg nem igazan ismertem ki a rendszert.

2013. dec. 1. 11:11
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem igazán találom a szavakat. Nem szeretnék se közhelyes, se túl drámai lenni.

Egyszerűen csak a legjobbakat kívánom neked! Egy-két hónapot pihenj, aztán próbálkozz újra!

A hozzászólok nevét csak akkor látod, ha az illető nem anonim. A többieknél nincs név.

Ismeretlenül is öllelek!

2013. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#10. vagyok

Őszintén sajnálom... :( Már mástól is hallottam, hogy Angliában másképp működik a terhesgondozás. Én is elvesztettem az első babám, kb. 9 hetes voltam, megállt a szíve. Akkor nekem mondta valaki, hogy sokan vesztik el az első babajukat, mert a szervezetben évek alatt felgyűlt "méreganyagokat" szívja magába, így viszont a következő babának "tiszta a terep". Nem tudom mennyi a valóságalapja, de én ezzel próbáltam magam nyugtatni. Azt is mondták, hogy ilyenkor tényleg könnyebb teherbe esni. Nekem műszeres befejezés volt (missed ab.), műtét után 6 héttel újra terhes lettem. Egészséges kisfiam született. Szívből kívánom, hogy mihamarabb átéld újra a terhesség csodáját és gyönyörű, egészséges kisbabád szülessen!!!! :)

2013. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!