Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 folott, elso terhesseggel,9...

Milona22 kérdése:

40 folott, elso terhesseggel,9 hetes vagyok, ketsegbeesve kerdezek. Ket hete kezdtem pecsetelo barna foltozni. Ket napja azonban erosen gorcsolok estenkent es enyhe de piros verezgetest tapasztalok. Penteken lesz ultrahang, de addig mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Lehet meg eselye a babamnak? Az eroteljes gorcsok es a verezgetes egyertelmuen vetelesre utal?

2013. nov. 27. 20:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
régebbi kérdés de itt megakadtam.kérdező:tisztellek ezért a kitartásért és pozitív hozzáállásért amit itt is írtál egy magzat elvesztése után. én azt gondolom , hogy 40 éves vagy nem ad okot arra, hogy ne legyen baba.kívánom, hogy mielőbb egészséges babát szülj!:)
2014. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!