Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok a súlygyarapodás?

Sok a súlygyarapodás?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok és eddig havonta jártam tanácsadásra. A védőnő plusz 1 kg-t mért minden hónapban.a legtöbb max másfél kg volt. Ez soknak számit?
2013. nov. 28. 08:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem meg pont az ellenkezőjével "csesztetnek". 21 hetes vagyok és eddig 0,5 kg hízás.
2013. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A terhesség első felében alig van súlya a magzatnak. Nem indokolt a nagyobb hízás (5 kg-nál több).

Ha egy kismama az első 20 hétben sokat hízik, akkor az azért van, mert többet eszik és/vagy keveset mozog.

2013. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ mit eszik az ember...én is híztam eleget félidős vagyok, mozgok eleget főleg a másfél éves gyerkőcöm után, van hogy fél napig nem eszek és nem többet mint a terhesség előtt, viszont én a csokival rontottam el.
2013. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 85kgal kezdtem, a 20.hétig nem hiztam. Most 24hetes vagyok tegnap mértem magam itthon 2kg plusz jött fel a 3-4hét alatt.

Ugyanugy eszek nem többet. A hasam is nött egy latvanyosat. Alkat kérdése sztem is.

2013. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én már két babát hordtam ki, mindkettővel 24-25 kg-ot híztam.

Ma töltöttem a 15.hetet a harmadik babával és sajnos már híztam 5 kg-ot.


DE majd ez is szépen le fog menni, mint a másik két gyerek után.

Szerintem akármit csinálhatok, megint meglesz a 20 kg súlynövekedésem.


Egyébként most nem eszem sem tésztát, sem krumplit, rizst, főleg zöldséget, salátákat és húst eszem, kovi ubit :) Mégis a kilók jönnek és jönnek és jönnek.

2013. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!