Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hétben vagyok, nem járok...

31 hétben vagyok, nem járok terhestornára, se légzőgyakorlatokra se, jógára se. Ez nagy baj? Nem lehet valahogy otthon gyakorolni ezeket? Ti milyen homeopátiás gyógyszereket szedtetek szülés előtti hetekben, hogy jobban táguljatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vehetsz akár dvd-t is ami aterhestornáról szól. Én azt is csinálom, voltam terhes vízitornán, most jogára járok, de már a 40. hétben vagyok :-). Homeopátiás szereket nem szedek, bizok a testemben és az erőmben. De őszintén javaslom a tornát mert másnapra sokkal jobban érzem magam és ugye mozogni azért kell. ha belefér az idődben csak ajánlani tudom a jógát is, sok légzőgyakorlatot tanulunk ott is!
2009. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem is kell járni sehova. A szülésznő majd fog segíteni, hogy lélegezz, hogy könnyebb legyen (nekem nem lett könnyebb) meg abban is, hogy milyen pozíciókat lehet megpróbálni. Azért vannak, nem kell előtte gyakorolni semmit úgysem tudhatod előre, hogy hogy lesz jobb.
2009. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én vettem itthonra egy dvd-t, 70 perces, torna, légzőgyakorlatok... minden van rajta. Azért nem járok tornázni, mert kicsit görcsölgetek néha az egy órás torna után. Ezért otthon csak azokat a gyakorlatokat végzem, amik feltétlenül szükségesek (fáj a hátam, mert gerincferdülésem van, ezért a hátizom erősítő gyakorlatokat végzem csak)
2009. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok és én is 31 hetes(-:
2009. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,bár elég sokat takarítok, hajolgatok,mindent csinálok, örülök, ha végre leülhetek, olyan fáradt vagyok!
2009. nov. 21. 16:30
 6/14 A kérdező kommentje:
És amúgy hogy érzed magad? Kellemetlenségek? Hogy tudsz aludni? Mert én mindig álmodok, hogy rugdalózik, arra gondolok, hogy esetleg rajta fekszek azért álmodok róla, így biztos nem lesz baja?
2009. nov. 21. 16:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Na azért csak óvatosan ezekkel, mert most már bármikor nyílhat a méhszáj és nem mindennap vizsgálgat a doki, hogy hogy áll. Nekem másfél hete 2000 volt, de azóta ki tudja. A doki azt mondta, hogy legalább a 36. hétig még nagyon óvatos legyek, sokat pihizzek...
2009. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem az alvás már nagyon nehezen megy főleg a hátfájásom miatt, meg éjszaka is sokszor rugdos a baba, + mindig arra ébredek, hogy melegem van.Háton feküdni egyáltalán nem tudok, mert nem kapok levegőt... Egyébként nagy gondom nincs szerencsére MÉG(-:
2009. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem tudsz ráfeküdni annyira, hogy baja legyen. Ha kényelmetlen neki akkor arrébb húzza a kezét lábát, ha meg nem tudja, akkor meg addig "gyepál" amíg meg nem fordulok.
2009. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na az alvással így vagyok én is! :( Meg a meleg, szinte mindig szellőztetnék, de a többieket nem akarom megfázatni :)

Nekem még nem mérte a doki a méhszájam, bár 1 hónapja voltam és jövő héten csütörtökön megyek hozzá!

Nem félsz a szüléstől? Első baba? Megkérdezhetem mennyi idős vagy?

2009. nov. 21. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!