Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hétben vagyok, nem járok...

31 hétben vagyok, nem járok terhestornára, se légzőgyakorlatokra se, jógára se. Ez nagy baj? Nem lehet valahogy otthon gyakorolni ezeket? Ti milyen homeopátiás gyógyszereket szedtetek szülés előtti hetekben, hogy jobban táguljatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Első baba, 31 éves vagyok ( és a babám is 31 hetes(-:). Igazán nem a szüléstől félek,meg a fájdalomtól, hanem attól rettegek, nehogy valami baj legyen, vagy valami ne legyen rendben a babával. Én a dokinak is megmondtam, hogy nekem mindegy, hogy milyen úton-módon, az sem érdekel, hogy császárral vagy természetesen, milyen érzéstelenítéssel... csak egyben, egészségesen vegye ki. Nem is értem, amikor valaki azon nyafizik, hogy ilyen meg olyan szülést szeretne, meg ilyen meg olyan érzéstelenítéssel. A lényeg, hogy a végén minden ok legyen mindkettőnkkel. De azért lehet, hogy majd a végefelé parázni fogok, de akkor is inkább azért, hogy észrevegyem amikor menni kell. Te hány éves vagy? Szüléssel hogy állsz?
2009. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok...

Nekem is borzalom az alvás, a csípőm nagyon fáj ezen már semmilyen mozgás, torna nem segít. És nekem is éjjel nyitva van az ablak, párom meg reszket a paplan alatt :-). Minden terhesség más, ha te fáradékonyabb vagy akkor ne erőltetsd a tornát :-). Nekem 5 napom van szülésig, de ma is úton voltam, sokkal rosszabb ha pihizek itthon. Sajnos a tágulás egyénenként változó, akár csak a fájdalom küszöbünk. Én 32 éves vagyok és első baba lesz. Reggel elment a nyákdugom, és már nagyon izgulunk, hogy mikor indul be a szülés:-) Kellemes további babavárást!

2009. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát szorítunk, hogy minél előbb karodban tarthasd a kisbabád! :)


Előzőnek, nagyon erős vagy, hogy nem félsz a szüléstől, bár igazad van, az a legfontosabb, hogy a babának ne legyen semmi baja! Eddig én se féltem, de a sógornőm szülésénél ott kellett lennem és elég fura élmény volt (először is, hogy nekem miért kell nála lennem,amúgy se szeretjük egymást) és a rá következő hétre megtudtam, hogy babát várunk, na akkor éreztem, hogy rettegek a szüléstől, eddig egy természetes dolognak tartottam, ami fájdalommal jár és kész!

2009. nov. 22. 05:13
 14/14 anonim ***** válasza:

19:33-nak: Nagyon könnyű és komplikációmentes szülést kívánok neked(-:

Kérdezőnek: Nem biztos, hogy adott helyzetben ez a félelem nem fog fokozódni, de most még nem paráztatom rajta magam. Gondolj arra, hogy a kis törpét épen egészségesen a kezünkben tarthatjuk alig 2 hónap múlva(-:

2009. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!