Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Elvetetni nem...

Mit csináljak? Elvetetni nem tudom, az életem tönkrement!

Figyelt kérdés
5.5 éve van egy párom. Viharos kapcsolat volt, mindennel fűszerezve. Van egy 3 éves fiunk. 2 éve volt egy komoly hullámvölgy, elhagyott egy sokkal idősebb nőért. Összetörtem. Hónapok múlva könyörgött, esedezett, megbocsátottam. Nem kellett volna. Ezután úgy tűnt, minden rendben, amíg ki nem derült, hogy a nő még mindig meg van. Szakítottunk, aztán ezt is megbocsátottam. Bizonyított, visszaengedtem. Őszintén? Szeretem, nagyon. Igen, marha vagyok de nagyon mert tudja, hogy mindent megbocsátok. Most, kb 8 hónapja tényleg minden más volt. Másnak tűnt, így a pontosabb. Elmondta, éreztette, mutatta, hogy megváltozott, csak nekünk él. Nem is volt okom gyanakodni, azt hittem minden rendben. Lett rendes munkája, terhes lettem, 11 hetes vagyok. Minden jónak tűnt, egész a mai napig. Belenéztem a telefonjába, csörgette a nőt, a cégesen smst írogattak, beszéltek. Ezek törölve lettek, de vissza tudtam nézni. A baj az, hogy nem tudok hova menni. Nincs munkám, nincs hova mennem. Elrontottam, nagyon. Írhattok negatívot, de ezzel nem leszek előrébb. Édesanyám van csak, ő pici lakásban és épp hogy fent tudja tartani magát.
2013. dec. 1. 15:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok. Igen, tudja. Állítása szerint semmilyen viszony nincs én csak képzelgem, meg h*ülye vagyok. 2x beszéltek telefonon és csak beszéltek. Aha, én meg mondtam, hogy ennyi minden után nem hiszem el.
2013. dec. 2. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!