Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is viselkednek így az...

Másnak is viselkednek így az anyósáék?

Figyelt kérdés
Amióta a férjem szülei tudták, hogy babát várunk azon lovagoltak, hogy nekünk csak lányunk lehet. A családjukban nagyon sok a fiú, ezért szerettek volna annyira egy kislányt. 23 hetesen kiderült kisfiunk lesz:-)))Ezután , ha orvosnál voltam az volt az első, most nem -e mondott mást az orvosom. Kezdetektől fogva idegesített ez a téma, de mostanában már nagyon-nagyon nehezen viselem. Férjem szerint csak poénkodnak, de én ezt nem tudom így felfogni, ennyire senki nem lehet érzéketlen. Nem zavarja őket, hogy én mit fogok (már gondolok)gondolni róluk, mikor majd az unokát nézik és én tudni fogom mennyire lányt akartak. Még tűrök, de félek egyszer robbani fogok. Ami a legrosszabb az egészben , hogy úgy érzem a férjem nem akarja látni, mennyire bánt ez az egész és itt neki kellene lépnie!!!31 hetes kismama
2009. nov. 22. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hű, nálunk a nevén voltak kiakadva. Sebestyénnek fogják hívni. Anyukám azt kérdezte, hogy miért nem adjuk mellé legalább még az apja nevét (László), hogy legyen miből válogasson, ha nagy lesz, anyósom meg a páromtól kérdezi meg időről-időre, hogy nem gondoltuk-e meg magunkat.

Pechjük van, a fiunk Sebestyén lesz és nem lesz két keresztneve :)

2009. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szegénykém. Mondd meg, hogy Te meg fiút vártál és hál'Istennek hogy fiú lesz és szerencse hogy ezt nem ő dönti el. Amúgy tedd hozzá, hogy Nektek (mint mindenkinek) a legfontosabb, hogy egészséges legyen!

Sok boldogságot!

7 hetes kislány anyukája

2009. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szia.ismerős a helyzet.lehet nálunk még durvább is.eleite mikor megtudtak csak fiú jöhetett szoba hát 18-19 hetesen kiderült h kislány azota is azt mondják h kisfiu lesz.miből azt ne kérdezd.már látták a felvételt és nekik AKKOR IS KISFIÚ.engem eddig egyszersem kérdeztek meg h hogy vagyok/unk.még a nevét sem h mi lesz.amikor "véletlenül" elszóltuk a nevét fgyelt fel h te jó ég miert ezt a nevet választottuk miert nem lehet vmi szép magyar nevet választai.utoljára a névnapjába kötött bele h nem is akkor van amikor a naptárba ááááá kész vok én is.ezert nem találkozom velük sürün.ja hozzá teszem h már volt cirkusz is h miert csinálják ezt és mégsincs semmi változás.engem már csak az éltett h itt lesz nekem a gyönyörü kislányom ő meg pukkadjon meg ott ahol van én tuti nem fogom arra megtanítani h mondja azt h mama.és ahogy megszülettik onnantól jön az ÉN kis Édes bosszúm az ő számára.
2009. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia.


Nama is ez van....annyi a kulonbseg, hogy a ferjem csaladjaban csak fiuk vannak es ok fiut is vartak.....de egy tudneri orokmozgi hercegno van a pocimban (hozza teszem en kiskoromtol kislanyt szeretnek).

El kezdtek piszkalni a ferjem, hogy hogy tehette ezt veluk...aztan jottem en, hogy az en hibam mert a mi csaladunkban csak lanyok vannak.

En meg kozoltem veluk, hogy akkor nem kell ugy venni mintha lennenk (se az egyetlen pici fiuk es a 'szegyelni valo"lanyunoka sem pedig en)

Ugy is kulfoldon elunk...nem megyunk latogatoba stb es ok se jojjenek....akkor lefagyott a mosoly a fejukrol es mentegetoztek, hogy ok csak vicceltek.

En nem annak vettem.

Akar hanyszor adnak valami hulye tanacsot (adjak palinkas kenyeret a pici lanyomnak ha nagyon sir :(stb) kozlom, ha ok igy nevelnek gyereket akkor nem fogjak sokat latni az unokat.Akkor rogton tudnak normalisan viselkedni.

Evekig hagytam, hogy piszkaljanak.Tudom nem helyes....de belem torolheti a labat, de a LANYOMBA SOHA SOHA DE SOHA.

Remelem felfogjak, mert sok atsirt ejszakaja lesz kedves anyos pajtinak, ha nem ugy viselkedik ahogy kene.


Atvettem az iranyitast :)


Ne hagyd magad!!Ha kicsit is varjak az unokat, akkor ezzel sok mindent elerhetsz.

Csak az kell, hogy a ferjed melled alljon (vagy ne szoljon bele ebbe a harcba....nalunk ez tortent).


Kitartast es boldog baba varast


27 hetes kismama

2009. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már látom sok hasonló gondolkodású leendő nagyszülő kószál ebben a világban. :-(((Nálunk a neme körüli téma a leggyakoribb, a többiről már nem is írtam.Miért úgy fogják hívni? Nekik egyáltalán nem tetszik.Férjemet hívogatják, hogy gondoljuk meg. És még hosszasan sorolhatnám. Egyszer más ügyből kifolyólag már kiosztottam, aminek sírás lett a vége, ezt akarnám elkerülni.
2009. nov. 24. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!