Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg felelőtlen anya...

Tényleg felelőtlen anya lennék csak mert kistestvére lesz az első gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt kapom felelőtlen aki a mai világba egynél többet szül.
2013. dec. 6. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Akkor én nagyon felelőtlen vagyok, mert heteken belül megszületik a harmadik babám :-D
2013. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mások ne vállaljanak egynél többet! Szerintem mindenki maga tudja, mennyit bír el fizikailag, szellemileg, anyagilag. Másoknak semmi köze hozzá, és aki ilyesmit mondana nekem, annak egyenesen meg is mondanám, hogy nem lát bele sem a fejembe, sem a szívembe, sem a pénztárcámba, ezért tartsa meg a véleményét magának!
2013. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Ez a dumát?

Akkor én aztán extra felelőtlen vagyok, mert nekünk három van, és még nincs kizárva hogy lesz negyedik, bár most nem tervezzük. :)

Ne is foglalkozz velük!

2013. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

én is érzek hasonlókat, meg a kis korkülönség miatt is némelyektől megvetést kapok.

Ne törődj velük.

14 hónapos anyukája és 14hkm

2013. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Utálom az ilyen embereket... mármint akiknek ilyen bántó és rosszindulatú szavak és mondatok hagyják el a száját.

Ha jó az anyagi helyzetetek akkor miért ne vállalnátok be? Ne foglalkozz az ilyen megjegyzésekkel.

A helyedben én azt mondanám, hogy mi jogon mondanak nekem/nekünk ilyet. Semmi közük hozzá.

2013. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Hát...

Mindenki azt mondja, hogy nem lesz nyugdíj, hogy egyre több embernek nem lesz munkahelye, kevesebb fizetése lesz.

Sőt nagyon sok helyen olvasni, hogy nem sokára egy háború is befigyel.

Ki tudja, mi lesz ebben az országban...!

Szóval elég para a helyzet, őszintén szólva.

Néha aggódok , hogy mi lesz velünk, a gyerekkel. Egyelőre persze biztos az anyagi és minden része a dolognak, de ha tényleg itt minden gallyra megy, meg kitudja tényleg mi lesz az országgal... Nem akarom, h a gyerekem éhezzen, vagy vmi háborúban haljon meg, stb.

Ebből a részéből megértem, akik ilyet mondnak, h a mai világban 1 vagy 0 gyerek a legjobb.

De mindenkinek a maga dolga. Ne foglalkozz velük, ha akarsz, legyen 5-6 gyereked, ha meg tudsz nekik adni mindent.

2013. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a saját apósom mondja mikor arról van szó hogy 3at szeretnénk....az első már útban..
2013. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Én meg azért vagyok felelőtlen, mert még csak most várom az elsőt, "öregen".

Ne érezd amgad rosszul, úgyis mindig lesz valami, ami miatt beléd kötnek.

2013. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne foglalkozz velük. Én is megkapom emberektől. Most várjuk a 3. babánkat. Meghallgatom aztán annyi. Én sem csinálnék sokmindent a helyükben, de ezt szerintem joga van mindenkinek magának eldönteni mit bír. Minket tavaly szentestén a család győzködött kell a 3. baba, mire terhes lettem mindenki bántott miatta. Már rájöttem, hogy mindig az a rossz nekik ami van. Imádom a gyerekeimet bárki bármit mond. Ennyi!
2013. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj...mi azért vagyunk felelőtlenek, mert 21 évesek vagyunk van egy másfél éves lányunk és kb. 5 hónap múlva megérkezik a kistesója!

Azt hiszem, addig amíg van tiszta ruhája, meleg étele minden nap amivel jóllakik, meleg rá és fedél a feje fölött, nem kell semmiben hiányt szenvedni, addig ne szóljon bele senki abba, ki mennyi babát szeretne és vállal is!

2013. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!