Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? A párom szülei...

Mit tegyek? A párom szülei azt akarják hogy vetessük el a babát, pedig mi szeretnénk megtartani. El vagyok keseredve

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok borulva.a napokban derült ki h 6 hetes terhes vagyok.nagyon örülök neki, és ez boldoggá tett.a párom is örült neki.az én szüleim is.de a párom szülei...ők nem.ellenem akarják fordítani a párom, aztb próbálják elérni hogy a párom se akarja megtartani.Fiatalok vagyunk, ez igaz.én 21, ő 24.de akarom a picit!

folyamatosan a sírás folytogat.valaki volt így?mihez kezdjek?


2009. nov. 24. 15:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Költözzetek össze és tartsátok meg. Ha ti akarjátok, mit érdekel, hogy mit szólnak az ő szülei?

Azt nem írod, hogy kinél laktok, miből éltek, pedig a tanácsadásban a segítségünkre lehetne.

2009. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

nehogy már a párod szülei döntsenek helyettetek!!!

felnöttek vagytok.Ha a párod is akarja akkor tartsátok meg ne idegeskedj.

2009. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez nem is lenne kérdés. Ha mi szeretnénk a babát, akkor nem érdekelne, hogy mit akarnak a szülők. Nem ismerem a körülményeiteket, de én biztos, hogy nem hagynám, hogy ennyire beleszóljanak a dolgainkba. Együtt éltek velük? Ők tartanak el titeket is? Esetleg ebben az esetben beleszólhatnának, máskülönben nehogy már a leendő nagyszülő határozza meg, hogy mikor jöhet az unoka...
2009. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hivatalosan nem lakunk együtt, de minden nap nálam van, 1 nap sem kivétel.csak annyi h meló után haza megy 1-2 órára.már terveztük az összeköltözést nemsokára, 1-2 hét.csak a páromat a szülei eszméletlen szinten befolyásolják, és ettől félek.engem nem érdekel mit mondanak a szülei,de a párom meg sajnos ilyen.ezért is vagyok tanácstalan.és ráadásul egész nap fájt a hasam emiatt.nem sokára jön, és megpróbálok vele beszélni normálisan....de félek...
2009. nov. 24. 15:46
 5/23 A kérdező kommentje:
jah és saját keresetből élünk, és emellet csak az ÉN apum segít be anyagilag.
2009. nov. 24. 15:47
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia ez eléggé elszomorító helyzet, bár én csak a szülői aggódást látom mögötte, még ha nem is túl igazságos mértékben. Tudnod kell, hogy senki nem kényszeríthet arra, hogy elvetesd, vagy megtartsd, ez a Te és a párod döntése. Szerintem ha észérvekkel leülnétek beszélgetni, megnyugodnának. A korotokkal nincs baj, de érdemes nektek is átgondolni, hogy van-e hol laknotok a szülőktől külön, vagy velük és a babának rendszeresen kiadásai lesznek, mint kaja, pelenka ruhák, orvos stb... ezeket tudjátok miből finanszírozni? Amennyiben van tervetek mindenre és közlitek a párod szüleivel, meg fogjátok őket győzni, hogy eléggé érettek vagytok, hogy saját családotok legyen. Minden jót kívánok nektek.
2009. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
a saját ház nyár végére készül el, addig muszály együtt laknom a szüleimmel.az anyagiak meg vannak, hisz saját vállalkozásunk van, ami elég jól megy.minden meglenne hozzá, mégis ellenzik
2009. nov. 24. 15:50
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
amikor az én lányom szólt,hogy babát várnak,a vér is meghűlt bennem. Mondta,hogy másnap megy abortuszra,már minden el van intézve. Láttam,hogy el van keseredve,de egyedül nem tudta volna eltartani a gyereket. Én mondtam,ha már így alakult,majd mi felneveljük,természetesen vele együtt. Ma már van egy tündéri unokám,a gyerekek (huszonévesek) összeházasodtak,még jóval a pici születése előtt. Azt hiszem,az egyetlen dolog,ami időnként lelkifurdalást okoz a lányomnak,hogy ezt a babát el akarták vetetni. Azt mondja,boldog,hogy melléálltunk. Én meg azért,mert van egy tüneményes kis unokám.Ha elvetette volna,lehet,hogy többé sose sikerült volna....hányan szeretnének babát,és nem jön össze. Örülök,hogy akkor szólt,és így döntöttünk.
2009. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
úgy érzem nem tartanak elég jónak a fiuknak.főleg az anyja.
2009. nov. 24. 15:51
 10/23 A kérdező kommentje:
elvetetni nem fogom, ez biztos, ezt a páromnak is megmondtam.maximum ha nem áll mellém, akkor nélküle nevelem fel.ezt is tudja.de mégis fáj.
2009. nov. 24. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!