Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? A párom szülei...

Mit tegyek? A párom szülei azt akarják hogy vetessük el a babát, pedig mi szeretnénk megtartani. El vagyok keseredve

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok borulva.a napokban derült ki h 6 hetes terhes vagyok.nagyon örülök neki, és ez boldoggá tett.a párom is örült neki.az én szüleim is.de a párom szülei...ők nem.ellenem akarják fordítani a párom, aztb próbálják elérni hogy a párom se akarja megtartani.Fiatalok vagyunk, ez igaz.én 21, ő 24.de akarom a picit!

folyamatosan a sírás folytogat.valaki volt így?mihez kezdjek?


2009. nov. 24. 15:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülök a döntéseteknek! Ez a baba egy ajándék nektek, egy kis csoda, hogy egyáltalán van, vigyázzatok nagyon rá!!!!!
2009. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Észre se vedd amit mond! A párodat meg a saját kisbabája fogja legjobban befolyásolni, még ha az anyja elbizonytalaníta is!
2009. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Másnak, ha ilyen feltételei lennének adottak, mint amilyen nektek van, 3 gyereket is bevállalna. Akarjátok, el tudjátok tartani, a többit és a többieket ki nem sz@rja le!! Legyél már önálló, és állj a sarkadra! Az anyóséknak ehhez semmi közük!

Ha párod átáll az ő oldalukra, ám tegye. De téged senki sem kényszeríthet arra, hogy elvetetsd.

Úgyhogy fejezd be a bőgést, és tessék elzárkózni az ilyen "tanácsoktól", nem felvenni a telefont, nem beengedni őket, stb! Nem vagy már kislány, hogy beülj a sarokba, és hisztizz!

Persze, rossz érzés, de soha nem lesz semmi olyan az életben, amiben mindig mindenki támogatni fog.

2009. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!