Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? A párom szülei...

Mit tegyek? A párom szülei azt akarják hogy vetessük el a babát, pedig mi szeretnénk megtartani. El vagyok keseredve

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok borulva.a napokban derült ki h 6 hetes terhes vagyok.nagyon örülök neki, és ez boldoggá tett.a párom is örült neki.az én szüleim is.de a párom szülei...ők nem.ellenem akarják fordítani a párom, aztb próbálják elérni hogy a párom se akarja megtartani.Fiatalok vagyunk, ez igaz.én 21, ő 24.de akarom a picit!

folyamatosan a sírás folytogat.valaki volt így?mihez kezdjek?


2009. nov. 24. 15:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó volt olvasni az előttem válaszolót! :) Csodás Anyuka vagy!!! És már persze nagymama is. :)

A kérdezőnek: Nézd, ha ilyenek a körülmények, akkor számomra egyértelmű lenne, hogy boldogan fogjuk várni a Picit. :) Kívánom, hogy a párod is így gondolja, és remélem nem tudják befolyásolni a "kedves" szülei...

2009. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket, és még írok majd hogy mi változott
2009. nov. 24. 15:56
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Meg veletlenul sem vetesd el a babat soha de soha ne azt nezd hogy nekik mi a jo hanem neked a parodnak es a picinek mi a jo.En sajnos elkovettem ezt a hibat es elvetettem a picit a lelkem egy eleten at viseli a sebet mert ezt nem lehet elfelejteni.Ezzel soha nem voltam tobb az o szemukben inkabb csak kevesebb.Nekem meg csak a fajdalom maradt.Ne gondold azt hogy ez miatt valaha tobre fognak becsulni ez nem igaz .

Ne sirj hisz nincs miert sirnod te vagy az anya es ha kell akkor allj ki es kozold a paroddal hogy te akkor is felneveled ha ok ellenzik.Hiszen a szuleid melleted allnak.Nem vagy egyedul.

Azt meg hogy igy beleszoljonak az eletetekbe mar most ne engedd meg tapasztalatbol mondom!

Barcsak en is igy tettem volna akkor.

2009. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Jól indul a kapcsolat az anyósoddal, ennél csak rosszabb lesz. Tartsd távol magad tőlük, amennyire lehet, csak anynit látogasd amennyit muszáj, a pároddal meg "Támaszkodjatok" a Te szüleidre és élvezd a terhességet, tervezd a jövőtöket.

Kíváncsi vagyok mit szólt volna, ha anno az anyósa közli, menjen és vetesse el a gyerekét. Hülye p*csa.

2009. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem,mikor megszületik a pici,anyósodék lesznek az elsők akik ott lesznek,és babusgatják,és imádni fogják.Most ilyenek,de a baba,majd megenyhíti őket.Ebben biztos vagyok.

18 éves kismama vagyok,5 hetes.Anyumékkal 3 hónapja nem szólunk egymáshoz,egy nagy veszekedés óta.De tudom,és mindig elmondták,h. ne szüljek legalább még 5 évig gyereket.De tudom,ha megszületik,megenyhül majd.Remélem:(

2009. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy fáj,rohadt szemetek az anyósék.De azt becsülöm bennetek h.megtartjátok.Amikor olvastam a kérdésed először azt hittem 15évesek vagytok.
2009. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát ha ugy is lesz mint ahogy az utolsó előtti irta,ha én lennék az unoka miután felnőttem szemen köpném őket.
2009. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm a támogatást, a tapasztalatokat, és a tanácsokat.

a párom nem rég volt itt, megbeszéltünk mindent, elmondtam neki hogy a baba,akit várunk csak a miénk, és nem vetetem el.senki kedvéért.azt is mondtam neki hogy felnevelem egyedül is ha ő is azon a véleményen van mint az anyjáék.de hála istennek mindenben mellettem áll, és azt mondta nem hagy el soha.Sajnos már 2 éve voltam terhes, és akkor is ugyan ez volt majdnem, csak akkor a párom sem akarta.és elvették...soha nem fogom kiheverni.a mai napig bánom hogy akkor nem álltam ki magamért.ezt nem tudom megbocsájtani sem magamnak, sem nekik.

de kaptam még egy lehetőséget az élettől hogy anyuka legyek, és ez a legfontosabb.kitartok a döntésem mellett.

mégegyszer had köszönjem meg az összes kommentelőnek a gyors válaszokat.kicsit jobban is vagyok, már a hasam sem fáj annyira.le is pihenek.mindenkinek boldog napokat kívánok.minden jót.

2009. nov. 24. 17:40
 19/23 A kérdező kommentje:
Jajj és kedves 18 éves kismama.nagyon boldog és problémamentes babavárást kíívánok.na meg persze rengeteg erőt és egészséget
2009. nov. 24. 17:42
 20/23 anonim ***** válasza:

Mi a p*csa köze van a "kedves" anyósnak hozzá?!?!

Ha ti szeretitek egymást és még az anyagi része is megoldott, akkor nehogymár ő mondja meg mikor legyen babátok!!!

Tipikusan az a nő lehet akinek az Angol királynő(nem tudom hány éves) kb.40-50 évvel ezelötti kiadása sem lenne tökéletes pár az ő kicsi fiához!

Ne is foglalkozz velük! Készülj a terhességedre,a közös jövőtökre!Kedves anyósékat meg csak akkor látogassd meg ha tényleg nagyon muszály.Ha a párod igazán szeret és társának tekint, melléd fog állni.Ha meg nem akkor üljön az anyja szoknyáján amíg meg nem öregszik.

Tudom nem szép dolog a haragtartás, meg a bosszú, de azért tutira eltiltanám őket a babától egy ideig,miután megszületett.Csak fényképen láthatnák és/vagy minden alkalommal mikor a babáról érdeklődik az orra alá dörgölném azokat a "kedves" szavakat amivel a picitek ellen érvelt!

Minden jót, boldog babavárást és jó egészséget nektek!

És NE IDEGESÍTSD magad egy ilyen szipirtyó miatt!

Amúgy apósod is ellenezte, vagy ő meg egy papucs?

28H kismama

2009. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!