Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki rendszertele...

Van itt olyan aki rendszertelenül menstruált esetleg 2-3 havonta és mégis sikerült spontán a terhesség?

Figyelt kérdés
Miért volt rendszertelen? Mennyi próbálkozás után sikerült?

2013. dec. 17. 13:50
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szia! Nekem mindig is rendszertelen volt a menstruációm és min. 30-32 naposak a ciklusaim. Előfordult az is,hogy kimaradt. 3 év próbálkozás (és egy vetélés) után végre spontán megfogant pici fiúnk,aki ma már 13 hónapos :) Nagyon sok kitartást kívánok és soha ne adjátok fel!!!
2013. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt sohasem rendszeres a ciklusom. Volt, hogy 2-3 hónap kimaradt. Ennek ellenére spontán estem teherbe, most várom a 3. babámat. Az első és második is egy-egy év volt mire sikerült, a 3. szinte elsőre. :)

Úgyhogy ne add fel! És neked mit mondanak? Ha kezelve vagy, akkor jók az esélyek, nem?

2013. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem is rendszertelen volt 22tol 27ig barmikor megjöt.volt amikor egy honapban 2szer is megvolt.nekem 4honapban teherbe estem,de sajna az spontàn elment tölem, aztàn 3honapra rà ujra sikerült menzesz utàn 2napra termèkenyültem meg ès most 19hetes terhes vagyok.
2014. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekemis ez volt, három évig semmi, adtak gyógyszert de semmi, aztán egy időben étrendet váltottam, sok gyûmölcs, zöldség...stb, meg elkezdtem minden nap úszni, futni és három honap egymás után viszonylag pontos lett a ciklusom, aztán megint kimaradt, akkor már viszont azért mert állapotos lettem. A doktor mikor megvizsgált semmi rendelleneset nemtalált, mindkettőnket egészségesnek ítéltek meg :)
2014. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

PCO-s vagyok, 3 hónapja jött meg utoljára, és ma teszteltem pozitívat. (3 hete még nem volt semmi) és tudom, hogy karácsonykor fogant.

Szóval, igen, lehetséges.

2014. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Bár majdnem egy éves a kérdésed azért érdeklődnék, mi újság baba ügyben?


3 éve voltam először orvosnál IR miatt. Előtte 3 évig éltünk komolyabb védekezés nélküli szexuális életet (ez a csak előtte kivette védekezés). A gyógyszert majdnem egy évig szedtem, nem mozogtam, nem sikerült olyan nagyon tartanom a diétát sem. És egy ilyen védekezés alatt fogant a kisfiam, aki most 1,5 éves.


A havim mindig rendszeres volt, általában 32 napos. Nekem a meforallal (mint hallottam sokaknak is) az a gondom, hogy fáj tőle a gyomrom. Meg annyira nem is rajongtam azért, hogy gyógyszert szedjek, még egyet, mikor már szedek egyet, ami miatt nem szedhetek fogamzásgátlót. Így én a futás meg az Energy klub terméke mellett döntöttem. Jelenleg 28 napos a ciklusom.

2014. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!