Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek osszátok meg velem a...

Sandra way kérdése:

Kérlek osszátok meg velem a tapasztalataitokat! Nulla étvágyam van, borzasztó gyenge vagyok, ha nem fekszem úgy érzem elájulok.24 órás hányinger émelygés,2nap alatt 3 cikk mandarint birtam lenyelni. Más is volt igy? Szandra,7 hetes kismama

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 22:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

kitartas csajok!!

higyjetek el enyhulni fog sot lehet h el is mulik, nekem is nagyon borzaszto volt, azt hittem h sosem fog enyhulni, nagyon kivoltam testileg lelkileg, engem az 5. hettol 10. hetig kinzott, most lassan 12. hetes leszek es mar egyre jobban enyhul, akkor van gond ha nem eszem idobe. vagy ures a gyomrom, higyjetek el elotte semmit nem tudtam enni, minden a viz is kijott belolem, es mikor mar nem volt minek kijonnie csak oklondoztem borzaszto erosen h azt hittem a gyomrom is kijon...

azt tudom tanacsolni csajok! meg ha nem is esik jol, nekem sem esett jol, egyetek sokat segit meg ha orankent egy falatot is tudtok enni, kulonben teljesen legyengultok!! komolyan!

ha pedig a napi hanyas meghaladja 7-8 alkalmat es tenyleg semmi de semmi nem marad bennt akkor irany az orvos mert az elvesztett folyadekot potolni kell, amit az orvosok inzulinnal tesznek, mert ekkor mar veszelyes terhessegi hanyasrol beszelunk ami nem jatek, mert ki is szaradhattok, ami neked es a pici fejlodeseben sem tesz jot! :( sajnos nehez de bizzatok abban h elfog mulni!! kitartas!! :)

2013. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!