Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberbe vetélésem volt...

Novemberbe vetélésem volt (5hetes) most nem jött meg 17-re nem vártam és a szokásos mellfájdalom, érzékenység nincs?

Figyelt kérdés
Most a vetélés miatt marad ki a menstruációm vagy lehetséges, hogy újra teherbe estem? Tesztet nem merek csinálni félek a csalódástól! A bal oldali petefészkembe szúrkálást érzek néha. Múlt héten végig 'megfog jönni' érzésem volt az elmúlt. Gyomorégésem van 5 napja enyhén és folyton elkap a hányinger de semmi se történik. Mikor érdemes tesztelnem ?!
2013. dec. 21. 02:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

lehetsz terhes!

de neked nem mondta a doki hogy várjatok 3 hónapot?

nekem mondta mert ebből is baj lehet!

2013. dec. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
lehetsz terhes!csak lehet hogy az lenne baj hogy tul hamar etél teherbe... én is igy jártam fél év alatt volt két vetélésem az utobbi két napja sajnos :( és dokim azt mondta hogy azért ment el megint a baba mert tul hamar estem teherbe...
2013. dec. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen, de ha mégsem baba van a dologban, fogadd meg a többiek tanácsát és várj 3 hónapot. Iszonyat idegölő lehet ennyit várni, de hidd el, nem hiába szokták javasolni. Mindenjót és sok-sok türelmet!
2013. dec. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseriteni,mert akár lehettsz terhes is. de nekem a vetélés utan 45napra jött meg elsönek. hiaba szamolod ill varod nem varod. megvaltorott a hormonszited a terhesség alatt és annak idö kell mire hejreall.

de attol még drukkolok.

(am nekem a következö mar nem jött meg szal nem tudom pontosan hogy allhatott be)

2013. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ja ilyen esetben az aktos utan 2héttwl tesztelj mert nem tudhatod mikor volt peteérésed. ha van olyan akcio ami esélyes lehet. ilyenkor azért is érdemes legalabb egy menzeszt varni de am 3honapot hogy tudd biztosan kiiürült a hcg a szerv.ed böl igy nem lesz fals teszted a vetélés miatt.
2013. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! De mondta és próbáltuk kiszámolni, hogy mikor nem szabadna és elötte - utána 4 napot nem voltunk együtt sehogy! Akkor valószínűleg nem állt helyre, ma negatívat teszteltem, viszont a hőm továbbra is 37.2 és úgy érzem mindjárt megjön! Ha mégis baba van a dologba Ő is elfog menni? Vagy nem lenne egészséges? Köszönöm a bíztató szavakat is!!
2013. dec. 21. 10:32
 7/16 anonim ***** válasza:

a műtét miatt nem hiszem hogy baja lenne csak lehet elmenne ő is.


de kívánom hogy ne így legyen azért vannak kivételek és csodák!

nekem 7 spontán vetélésem volt 8 év alatt (6-7-8 hetesen)

nem tudják miért voltam már mindenhol és mind a ketten egészségesek vagyunk ebből 3 missed ab. volt!

viszont most sikerűlt és már 27 hetes vagyok és a picivel minden rendbe van!az eggyik doki meglepődve kérdezte hogy ugyan az az apa aki az előzőknél ?mondtam hogy igen és meglepődötten azt mondta ez csoda baba!

szívből kívánok neked szerencsét!!! és ne add fell

2013. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szep a hod es akar baba is lehet a dologban.De ha igen NEM FOG ELMENNI! Tessek pozitivan gondolkodni! Pihenj nagyon sokat ha mar biztosra tudod hogy baba van a dologban.Sok szerencset kivanok.
2013. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma picit megemeltem magam (szakács vagyok) és két oldalról a petefészkeim körül elkezdett fájni szúrkálni! De nem vérzek szerencsére! A hőm továbbra is 37.2 ! Viszont a vizeletem sötét és pici szaga van! Lehet felfáztam?! Aggódom nagyon! Nőgyógyászhoz nem akarok menni amíg nem kapok pozitív eredményt! Ma nem teszteltem várok pár napot még! Remélem baba és megmarad! Köszönöm a válaszokat!!! Arik vagytok!
2013. dec. 22. 15:40
 10/16 anonim ***** válasza:

hát akkor vigyázz magadra!

drukkolok neked!

2013. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!