Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberbe vetélésem volt...

Novemberbe vetélésem volt (5hetes) most nem jött meg 17-re nem vártam és a szokásos mellfájdalom, érzékenység nincs?

Figyelt kérdés
Most a vetélés miatt marad ki a menstruációm vagy lehetséges, hogy újra teherbe estem? Tesztet nem merek csinálni félek a csalódástól! A bal oldali petefészkembe szúrkálást érzek néha. Múlt héten végig 'megfog jönni' érzésem volt az elmúlt. Gyomorégésem van 5 napja enyhén és folyton elkap a hányinger de semmi se történik. Mikor érdemes tesztelnem ?!
2013. dec. 21. 02:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött a menstruációm :( Gyengén, barnásan és a hőm még mindig ugyan annyi, előtte leszokott esni ! Meglátom mennyi ideig lesz meg és milyen hátha csak "nem felejtette el" a szervezetem a havi dolgát. :) Köszönöm a válaszokat, remélem ha most nem is majd jövőre már összejön, jó lett volna Karácsony reggelén pozitívan kezdeni a napot ! :( Sok sikert a hasonló helyzetben lévőknek és sok egészséget a leendő anyukáknak!!! Mindenkinek Kellemes és Boldogságban gazdag Ünnepeket és Új Évet Kívánok !!! Sziasztok !! :)
2013. dec. 23. 21:42
 12/16 anonim válasza:
Èn márc.23.-an elvetèltem (8.hèten).minden kiürült ,nem kellett orvosi beavatkozás.Azt mondták 1hónapot várjunk ès lehet próbálkozni.Április 22.èn megjött ès onnantól számoljuk az új terhessègem.35 hetes vagyok,tehát 1 hónap telt el a 2 baba között.Remèlem baba!szoritok
2013. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

annyira szorítok hogy "jól kezdődjön az új éved"

sok sikert

2013. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Három napos gyenge vérzésem volt! 5-6 napos szokott lenni, erős. Most akkor mondhatom úgy, hogy másabb volt ? A szeptemberi menstruációmtól a novemberi vetélésem közt 35 nap telt el, s most az onnantól számított vérzésem (vetélés napja) a mostani közt is 35 nap telt el . A hasam jobb oldalt szúrkál, még reménykedhetek vagy 35 naposak lesznek a menstruációm ? Mindig is 28 naposak voltak !
2013. dec. 29. 10:03
 15/16 anonim ***** válasza:
Vetélés után szerintem ne legyen mérvadó, hogy milyen a legelső menzeszed. Nem hinném, hogy baba, de csinálj egy tesztet. Ha negatív lesz, akkor próbálj rajta túl lenni, mert csak folyamatosan idegeskedni fogsz. Drukkolok nagyon!
2013. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Napok óta fáj a hasam, görcsöl , hányingerem van..folyton ùgy èrzem megjön, a karácsonyi 3 napos vèrzèsnèl semmi tünet nem volt pedig erős görcsök ès mellfájás szokott gyötörni..most a mellem èrzèkeny ès a mellbimbóm udvara körül sötèt, a bimbóm nagyon èrzèkeny..fehèr folyásom is van de nem szagos, vizeletem picit sötèt ! Napok óta eszek eszek ès eszek, nem vagyok nagy kajás, hîztam is dupla annyit amennyi lement 1 hónap alatt. Azóta nem csináltam tesztet próbáljak ?!
2014. jan. 5. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!