Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamak nektek...

20 hetes kismamak nektek mennyit mozog a babatok naponta?

Figyelt kérdés
Elkezdi hajnal 4 korul,aztan 9-10 ora,aztan 2-3 kozott is, most is 4 ora magassagaban, meg este 10 korulivel fejezi be... nem tul sok ez? mennyit kell nekik aludni? van valami cim ahol ezeket meg lehet nezni?
2009. nov. 27. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

21 hetis.Cimet sajnos nem tudok.Az enyem mindez mellett meg ejszaka is mozog mikor felebredek.Ez igy megy kb.harom napig majd a negyedik nap majdnem eszre sem veszem hogy ott van valaki majd kezdi elolrol az egeszet.Amikor elkezd mozogni akkor kb30-45 percet igy mozog.

Meg sokat fugg attol is hogy eppen mit csinalok.Volt mar olyan is hogy leultem es egyszeruen fel kellet hogy keljek mert anyira rugdosott.O mar mindent erez erzi ha szomoru vagy ideges vagy esetleg nagyon jo kedved na es erre is reagalhat.

2009. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém még meg se mozdult. :-(
2009. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én semérzem még. 19 hetes vagyok.
2009. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,hétfőn kezdem a 20. hete nekem elég hamar megmozdult(16.hét).Van olyan np mikor csak 3x érzem van olyan mikor többször,nállam függ az öltözettől is.van egy nadrágom most kezdem érezni,hogy szort és abbn nagyon érzemszerintem egy kicsit nyomja a pocim azért.DE mindenkinél mása baa mozgás,mint ahogy az is más,hogy kinél mikor mozdul meg.Kérdezhetek valamit?Mikora vagykirva?Jo babavárást
2009. nov. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

21. hetes kismama vagyok.én már a 15-16. héten éreztem hogy van pocaklakóm.

Mostanában,kb. 1 hónapja már naponta bejelentkezik a kisfiam.Egész nap nem érzem de időszakonként igen.Például ha csokit eszek azt nagyon "szereti" vagyis attól beszokott indulni:D

2009. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2010 aprilisra vagyok kiirva,koszi a avalaszokat mindenkinek
2009. nov. 28. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!