Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mással előfordul ez?

Mással előfordul ez?

Figyelt kérdés
Elég sokszor éles, késszúrás szerű fájdalom nyilal a hüvelyembe és az alhasamba. Általában akkor van, ha sétálok, de most már fekve is érzem. A baba befordult már. Amikor jelentkezik a fájdalom a baba is mocorog. Gondolom a pici feje nyom valami ideget, viszont elég kellemetlen. A fajdalom csak néhány másodpercig tart, majd elmúlik aztán pár lépés és megint belenyilal. Komolyan, még össze is görnyedek és felszisszenek. Folyamatosan attól tartok, hogy ez nyithatja a méhszájat, de a vizsgálatkor mindig zárt vagyok. Kopp-kopp-kopp. Bár a dokitól még erre konkrétan nem kérdeztem rá. Mással előfordult már ez? Erre lennék kíváncsi igazából.
2013. dec. 30. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Már vagy hét hete jelentkezett ez elsőnek. Szerintem akkor fordult be.
2013. dec. 30. 17:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem voltak ilyenjeim, és igen, ez szerintem is azzal függ össze, hogy a baba nyom valami ideget. Ettől szerintem nem nyílik a méhszáj, csak a görcsöktől, keményedéstől...bár nekem azok is voltak bőven, de magnéziummal azt is kordában lehetett tartani, 39. hétig zárt volt a méhszájam...

Nem írtad mennyi idős vagy, de szerintem semmi ok az aggodalomra :)

2013. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :-) 33+4 :)
2013. dec. 30. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi ma vagyunk 36 hetesek, és én is érzem ezt kb 2 hete, nekem még a bal combom belső felébe is kisugárzik, olyankor alig bírok menni.


Ez nem gond, valóban a baba nyom egy ideget.

Nekem a méhnyak már megrövidült, de nekem is zárt a méhszájam, de a doki azt mondta, hogy már az sem lenne nagy gond, ha esetleg elkezdene nyílni. Az nem jelenti azt, hogy azonnal szülök is.

Nekem azt javasolta, hogy pihenjek sokat!

2013. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!