Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok Szolnoki kismamák...

Hogy vagytok Szolnoki kismamák és ki a fogadott orvosotok ha van, mennyit kér el, hanyadik hétben vagytok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Szolnokhoz tartozok, a nagyobb vizsgalatok ott vannak. 9en megyek ultrahangra 23hetesen. Szolnokon is fogok szülni májusban. Mit gondolsz a kórházról?
2014. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Én 17.-én megyek ultrahangra én is oda tartozom igaz van fogadott orvosom de egyszer be kell mennem hogy megnézzen más is, jelenleg 20 hetes vagyok :) Van már egy lányom ő most 16 hós császárosak voltunk sajnos de muszáj volt így a következő is az lesz.Akkor is volt orvosom de szépen cserben hagyott és majd nem ott maradtunk mind ketten így választanom kellett másikat.Tudnék mesélni a kórházról bőven meg az orvosokról persze vannak olyanok akik csak jót tudnak mondani de szerintem többen vagyunk akik csak rosszat.Holnap írok neked privátot ha sikerül :))) kérdezhetsz is ha szeretnél valamit tudni.
2014. jan. 2. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!