Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetesen kezdett el...

Ki hány hetesen kezdett el baba holmikat vásárolni?

Figyelt kérdés
Mikor vettétek meg a kiságyat és tettétek a helyére? Babakocsi stb? Mikor volt az hogy ki jelenthettétek hogy már meg van minden?! :)
2014. jan. 3. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
30. hét elejére minden a helyén volt, csak mosni kellett a textíliákat, ruhákat, stb. Az első dolgokat a huszas hetek elején vettük meg. A kiságy került utoljára a helyére, mert hibás volt, amit vettünk és cseréltetni kellett :) Babakocsit még nem vettünk, 2 hónapos a babánk, majd tavasszal. Addig hordozzuk.
2014. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Patópáléknál (azaz nálunk) a kiságy a harmincvalahányadik héten érkezett meg, a lámpaburát azalatt szerelte fel a férjem, amíg a kórházban voltunk a babával, babakocsi pedig akkor lett, amikor a lányom 1 hetes volt. (Téli baba, kb. kéthetes lehetett, amikor először kivittem.)

Ezt persze nem követendő példaként írtam le :)) de a másik végletet sem tartom jónak, amikor a 20. hétre minden élére állítva várja a babát.

2014. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

24 hetes vagyok, csináltam egy listát a babaruhákról és a "segédeszközökről" (kefe, olló, termosz, orszívó, cumisüveg, stb..), és egy nap alatt megvettem mindent egy helyen.


A bababútorokat viszont lehet, hogy nálunk is a Pató Pál úr hozza. :D

2014. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 20.hét körül vettük meg a kiságyat,matracot,babakocsit és pár kissebb dolgot.utána szépen lassan elkezdtem beszerezni a ruhákat.32hét körül még elmentünk megvenni a hiányzó dolgokat,a kiságyat most Karácsonykor szereltük össze.tehát azt mondhatom,hogy a 34.-35-héten lett kész minden :) A kórházi csomagot is a napokban pakoltam össze.

36hkm

2014. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20 hetesen vettük meg az ágyneműket, a kókuszmatracot, 25 hetesen a babakocsit, 30 hetesen a kiságyat, pelenkázót, orrszívót, lepedőket, törülközőket, cumit, cumisüveget, stb.

35 hetesen raktuk be az ágyat és a pelenkázót, mostam ki a ruhákat. Másnap felment a vérnyomásom, kórházba kerültem :-(. Pont jókor csináltuk meg, mert bár az utolsó 2 hetet otthon voltam, de feküdni kellett. A légzésfigyelőt párom vette meg, mikor még a kislányunkkal a kórházban voltunk.

2014. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!