Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességen kivül mi okozhat...

A terhességen kivül mi okozhat magzatmozgáshoz hasonló érzést?

Figyelt kérdés
Ciszta is lehet, ha igen annak milyen tünetei vannak még?
2009. nov. 30. 00:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

Attól , hogy a teszted negatív, még lehetsz terhes, szoptatás mellett is, viszont ha érzed mozogni, legalább 15 hetes kell legyél már, azt meg csak tudnád...

Amúgy szülés után még 1-2 évvel is rendeződnek úgy a belek, amik nagyon hasonlítanak a babamozgás érzésére.

A doki tud majd biztosat mondani.

2009. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A fantom mozgást nem kíséri semmi más tünet.
2009. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A hosszú válasz írójának üzenem, hogy miért kell a másikat hülyének nézni és kétségbe vonni amit érez!,miért nem elképzelhető az hogy 1 hónapja több a tejem? és miért nem lehet az embernek hányingere?


Én választ kerestem a kérdésemre illetve megnyugvást és nem kritikát az érzéseimhez!!!!!!!!!!


Egyébként a múlt heti 2.-ik tesztem is negatív lett, hétfőn megbetegedtem ,ma voltam ultrahangon 16hét és 5nap-os Babát állapítottak meg!Megkérdeztem az orvosomat a mozgással kapcsolatban és azt mondta, hogy második várandóságnál, akkár már a 12.-ik héttől érezhető mozgá, bár sok mindentől függ! Alkat, méh nagysága ...stb.

2009. dec. 3. 22:52
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök és nagyon gratulálok. Mondtam én h a fantommozgás oké, de a fantomtünet! :D De látod erre a részre senki nem figyelt. Remélem boldog vagy! :)
2009. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Először is hadd gratuláljak a babához! Ahogy ígértem, beismerem, hogy veled kapcsolatban nem volt igazam. Sajnálom, hogy úgy érzed hülyének néztelek. A válaszomben többször használtam ilyen kifejezéseket: "szerintem" és "lehet, hogy tévedek". Éppen azért mert nem vagyok orvos, nem ismerlek téded és nem tudok semmit arról, ami most veled történik. Én csak az álltalad leírtakra tudtam hagyatkozni és ha végiggondolod, amit leírtál nem éppen a megszokott menete a terheség észlelésének. Lásd be, különleges eset vagy, vagytok. Negatívat teszteltél, holott a tesztek manapság 99%-osak, menstruáltál. A több tej nem nagyon meglepő, hiszen még szoptatasz (ami szintén nehezíti a teherbeesést). Hányingere pedig rengeteg dologtól lehet az embernek.

Az én babám 13 hónapos én 18 hetes terhes vagyok. Persze nekem könnyű dolgom volt, mert először elmaradt a menstruációm, utánna egy héttel kezdődtek a rosszullétek, és két hete érzem a magzatmozgásokat.

Remélem már nem vagy olyan dühös rám, mert nem rossz zsándékkal írtam, amit írtam.

2009. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babucihoz!!!!:))

Első válaszoló

2009. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Nem haragszom senkire! Én is gratulálok a kismamáknak!!!!
2009. dec. 5. 00:58
 18/18 anonim válasza:
Nekem is ugyan ilyen van éppen.. de én szedek fogamzásgátlót.. ma veszek tesztet.. de azért nagyon félek
2019. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!