Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális egyenes szabású,...

Normális egyenes szabású, kismama csípőfarmert hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Világéletemben csípőnadrágokat hordtam. Felpróbáltam néhány bandázsos nadrágot, egyszerűen olyan érzésem volt, hogy megfulladok.

Mintha láttam volna valakin régebben olyan csípőnadrágot, aminek a derékrészébe tettek gumit (ék alakban bevágva a derékpasszét és oda gumiszalag illesztés), nem hozták feljebb a derekát hónaljig.


Ilyet, nem nagymamaszabásút hol tudnék venni? Sajnos kezd gondom lenni a régi farmerom összegombolásával... De szövetnadrágban is érdekel ugyanez a konstrukció!


A lényeg, csípőcsont tetejénél ne érjen feljebb a nadrág, de be is tudjam gombolni.


2014. jan. 8. 20:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most vettem a nee yorkerben gumis dereku szipi csoszaru farmert. :) meg ilyen fekete szinten gumis oldalt ilyen latex mintas streccs gagyot, tok csini, es jo csipo. Es meg sz ara is jo. Nem nezted meg new yorkerben?
2014. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!