Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi a jobb? Ha egy...

Szerintetek mi a jobb? Ha egy kismama, aki már 11 éve napi másfél dobozzal szív hirtelen teljesen abbahagyja a cigizést, vagy még elszív napi 1-2-3 szállal, hogy a nikotinhiány miatt ne lépjen fel nagyon nagy mértékű stressz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ez a kismama testileg és lelkileg is függő, 13 éves kora óta cigizik és éppen 24 éves, nagyon szorongó, stresszes típus. Mi lenne a jobb a babának? Az, ha napi 1-3 szál ciginek teszik ki, vagy állandó, hatalmas stressznek a nikotinhiány miatt?
2014. jan. 8. 20:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"vagy a párom fog behisztizni, ha rágyújtok."


A legegyszerűbb lenne, ha a párod is leszokna!

Egyébként se használ, ha ő is cigizik. Rontja a sperma minőségét, a kisfickók mozgékonyságát.

2014. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ő nem igazán fog leszokni. Neki az egész családja cigizik, anyja, apja, nővére, bátyja, cigi mellett nőtt fel, nem fogom tőle kérni, max azt, hogy ne előttem.
2014. jan. 8. 20:56
 13/24 A kérdező kommentje:
Meg biztos teherbe tudok esni, eléggé termékeny fajta vagyok, a páromnál is elég jól produkáltak a férfiak a családban. Pedig mind cigiznek.
2014. jan. 8. 20:57
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tedd le,elhatározás,meg mondjuk az,h te hogy viszonyulsz ahhoz,ha egy terhes nőt látsz dohányozni...

Nekem őszintén szólva hányingerem van tőle,gusztustalannak tartom,hogyha egy nő ennyire nem foglalkozik azzal,h egészséges gyereke legyen..Tudom,számtalan más gebasz is lehet,de ez pont egy kiiktatható tényező...Így nem is volt kérdés,h azonnal abbahagytam,pedig meglepetés terhesség volt,cigit és terhességi tesztet vettem aznap reggel a boltban,a cigiből egy szálat szívtam el,még a teszt előtt...

2014. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
12%
Inkább szívjon el pár szálat, mert a stressz többet árt.
2014. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

nem mondom hogy cigizzen terhesen de hányan vannak akik végig dohányozzák a terhességet és semmi extra nem történik!

meg aki cigizik és közbe terhes lesz meg ilyenek tudom hogy nem egészséges nem kéne cigizni nem tesz jót a babának de úgy tudtok néhányan drámázni!....

2014. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
12 éve dohányoztam, napi 1-1,5 dobozzal elszívtam, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok (26 évesen). Attól a naptól kezdve egy szálat sem szívtam el, egészen addig, míg abba nem hagytam a szoptatást (az, hogy utána visszaszoktam, az más kérdés). A babának az a legjobb, ha 1 szálat sem szívsz. Egyébként én is stresszes, depresszióra hajlamos típus vagyok, mégis meg tudtam állni, hogy ne cigizzek.
2014. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

nem rég olvastam itt valaki írta hogy bizonyítottan a cigi miatt vetélt el! pedig csak pár szálról volt szó!

mi meg pedagógia órán tanultuk hogy terhesség alatt dohányzás és sírósabb lesz a baba mert elvonási tünetei lesznek!

ez dúrva egy újszülött csecsemőnek cigielvonási tünetei vannak!!

ne cigizz ennyit meg tehetsz érte!

2014. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én is kb. napi egy dobozzal szívtam. Terveztünk gyereket, mondogattam magamnak,hogy le kéne szokni, de nem ment. Aztán pozitív lett a teszt, gond nélkül meg tudtam állni, nem is nagyon hiányzott. Férjem is dohányzott, mondtam neki, hogy szokjon le, különben visszaszokom szoptatás után. Kb. egy évre rá ő is leszokott.
2014. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogtok szeretni, de én egy harmadik lehetőségre szavazok: teherbeesés előtt kellene leszokni.
2014. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!