Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi a jobb? Ha egy...

Szerintetek mi a jobb? Ha egy kismama, aki már 11 éve napi másfél dobozzal szív hirtelen teljesen abbahagyja a cigizést, vagy még elszív napi 1-2-3 szállal, hogy a nikotinhiány miatt ne lépjen fel nagyon nagy mértékű stressz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ez a kismama testileg és lelkileg is függő, 13 éves kora óta cigizik és éppen 24 éves, nagyon szorongó, stresszes típus. Mi lenne a jobb a babának? Az, ha napi 1-3 szál ciginek teszik ki, vagy állandó, hatalmas stressznek a nikotinhiány miatt?
2014. jan. 8. 20:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom,hogy ha ennyire szorongó és stresszes vagy,akkor nem biztos,hogy még gyereket kellene vállalni. Ezt most nem rosszindulatból írom!
2014. jan. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
én viszont azt mondom, hogy nézz utána a neten! Fogsz találni olyat, hogy míg te elszívod azt az 1 szál cigit addig a babád fuldoklik! Ha neked megér ennyit, (és még beteg is lehet a pici) akkor szívjad nyugodtan. Énis cigiztem még a terhességem első 2 hónapjában,aztán olvastam erről és egyből abbahagytam. Most van egy 29 hetes egészséges magzatom! :)
2014. jan. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igen az lenne a legjobb ha most leszoknal. mert utánna se lesz könnyebb sőt...ha már tudod hogy terhes vagy és nem tudod eldobni egyik pillről a masikra akkor lelkiismeretfurdalás csak ront majd a helyzeten. az hogy tudod h terhes vagy és elszivsz pár szálat annyira idegel majd h még stresszesebb leszel. Sajnos tapasztalat. Már máshova is irtam h sajnos kb 3 naponta elszivok 1-2 szálat. és ez rettenetes. Az a 3 nap kinszenvedés amikor meg én hülue ragyujtok a bűntudat. Komolyan nem ismerek magamra azthittem menni fog. Először majd ha ciklus közepén leszek nem gyujtok ra, majd ha nem jön meg, majd ha + lessz a teszt.. nem lett az igy elkeseredtem. És ismét előlröl kezdtem a tologatást. Aztán mikor + lett nsgy volt az öröm pár napig birtam is de aztan csak ragyujtottam. bár már csak fele annyit.Aztan majd ha lessz szovhangja lerakom. no hát nem raktam le. csökkent napi 3-szálra az addigi fél dobozos adagom de teljesen elhagyni nem ment. Aztán volt hogy majd egy hetet kibirtam és igy lett hogy itt vagyok 29 hetesen és pár naponta pár szál. Kell ez neked? látod milyen szánalmas!?

Bár sosem késö letenni a picimnek mar az. most ismét egy hétnél jarok remélem kibirom tovabb is. Szörnyen érzem magam és ez csak idegel mégjobban. ez egy ördögi kör.

12éve cigizek. napi 1-dobozzal néha kicsit többel szivtam anno.

2014. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ja az e cigit meg hagysd a fenébe mert eccer 2 hétig nem cigiztem mikor még csak tervbe volt a baba és kiprobaltam az e cigit. no lefelé a lejtőn..visszaszoktam
2014. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!