Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pihenéstől elmúlik a vérezgetés?

Pihenéstől elmúlik a vérezgetés?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, vérezgettem-barnáztam 3-4 napig Doki látott, gond nincs, gyógyszert nem kaptam. Nospát meg magn.ot szedek. Úgy döntöttem, elfekszem, 2 napja, azóta megszűnt a vérzés. Reggel van kicsi barna nyák törléskor, utána semmi. Ez így meddig lesz ok?
2014. jan. 10. 16:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%

http://www.youtube.com/watch?v=zAyilJtlUL8


sima aszkorbin savat iszok, minden nap, egy mokkáskanálnyit... kutya bajunk, ezt ajánlom neked is. Ez a napi 500 felett tilos és társai, népbutítás...

2014. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jó kis videó :) És ugyan még nem láttam eddig, de teljes mértékben egyetértek, aki utána néz jobban, annak teljesen egyértelmű...

Más oldalakon meg 100 mg körüli értékek vannak megadva, röhej.

Közben meg a szervezet testsúly kg-onként 20-30 mg c-vitamint bont le naponta, tehát ha ennyi bevitel nincsen napi szinten, akkor bizony hiány lesz...

De mindenkinek szíve joga nem szedni ennyit. Csak a lényeg, hogy rémhír, hogy árt...

2014. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, köszi a lepontozást :-DDDDDD azért a lényegen nem változtat......... köszi utolsó a kommented, legalább neked tetszett , nem muszáj pont Lenkeinél utánanézni, de ezer helyen megtalálható ezzel kapcsolatban infó... azért linkeltem az adott videót, mert érthető világos, pontos! Abban se változik a véleményem, hogy ezen a szinten népbutítás megy. Nem adnak a patikában csak 1 tasak 10 gr-os aszkorbinsavat, vajon mért???? Mert megvenni kapszulában, sok 10x-es haszon, ez folytatható lenne pl a sóval kapcsolatban is, és még 100 különböző dologban...
2014. jan. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is megnéztem a videót. Jól szövegel a pasas, de sajnos semmilyen bizonyítéka nincs semmire.

Méghogy a kecske?

Ez remek elképzelés, csak épp a kecske emésztőrendszere meg az emberé nem említhető egy lapon, mert teljesen különbözik egymástól.

Valami miatt mégsem tudta meggyőzni "orvos társait", nem?

Ja, hogy az AIDS C vitaminnal megállítható? Hogy erre eddig csak ő jött rá... Sajnos ha ez ilyen egyszerű lenne...

És már bocs, de felmentem a honlapjára, szerintem a vitaminokat, amiket extra profittal árusít, azzal szakadtra keresi magát, szóval ennyit arról, hogy milyen kiszerelésben adják a patikában a C vitamint. :(


És lehet hogy nem értek eléggé a témához, és majd 10 év múlva bebizonyosodik, hogy neki van igaza, de egészen addig, amíg az orvos társadalom és a természettudósok nem igazolják a tanait, addig én nem az "úttörőkre" fogok hallgatni, hanem elhiszem, hogy azért írták rá a C vitaminra, hogy 500 mg-nál többet ne vegyek be terhesen, mert vizsgálatok igazolják, hogy magasabb a koraszülés veszélye és az alacsony súlyú babák születnek azon nők körében, akik túl sok C vitamint szednek terhesen.


Mindemellett természetesen mindenki annyi C vitamint szed be saját felelősségére, amennyit akar, csak gondoltam megírom a kérdező kismamának, hogy mi az általános vélemény a C vitaminról, még mielőtt extra dózisokat venne magához.

2014. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy már minden második élelmiszer hozzáadott C vitamint tartalmaz szóval szerintem C-vitamin hiányban senki nem szenvedhet. (szerintem ez is abszurd, hogy ha veszek xy kolbászt már abban is C-vitamin van)
2014. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!