Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ideális kor 23-24 évesen első...

Ideális kor 23-24 évesen első babát várni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Na lányok,úgy tűnik megjelent a sok irigykedő anyuka aki nem bírja elviselni,hogy vannak olyanok akik nem kezdtek el még őszülni mikor terhesek lettek...igen borzalmas lehet ha az ember 40 évesen még pelenkázik
2014. jan. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
23 vagyok es 2 napom van a kiirtig. Remelem mar nem varat sokaig a kiscsaj. Szerintem nagyon idealis ez a kor,persze ha megvan a biztos kapcsolat es az anyagi hatter. Ahogy mar elottem is irtak, mikor a gyerek a 20-as evei korul jar, akkor mi csak a 40-es eveinkbe leszunk es szerintem ez nem mindegy.
2014. jan. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11- es total egyetertek veled. Megvalaszoltam a kerdest es 59%- ra le lettem pontozva :-). Ezen mondjuk nevetek mert csak irigykedesbol keg az egesz. De hat no keseru az elet. :-)
2014. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Én is le lettem pontosa pedig azt írtam, hogy 30 előtt nekem nem ideális. Mindenki pontoz össze vissza, szóval ebből nem lehet következtetni, é felleges gúnyolódni.
2014. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 30 után már nem ideális első babázni. Én 24 éves vagyok félidőnél járunk a kisfiammal még nem fogom a 25-öt betölteni amikor megszületik. Imádom, hogy még energikus a testem, jól bírom nagyon, nem terheli le annyira a testem a várandósság. Azért 30 feletti kismamáknál nem véletlen hogy sokkal több és komolyabb vizsgálatok vannak..

Persze, ha az anyagiak nem lettek volna megfelelőek nem ugrunk bele, de vőlegényemmel van saját lakásunk, stabil munkahelyünk, párom vezetőkét dolgozik, szóval mindent meg fogunk tudni adni neki. Nyilván ez is fontos. Mondjuk én albérletbe is szültem volna babát, sok ismerősöm lakik albérletben 1 v több babával teljesen boldogok.

Szóval kérdésedre a válasz: szerintem igen, ez az ideális :)

2014. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ideális.

20 éves vagyok, 17 hetes. Egyáltalán nem bántam meg, nagyon jó a kapcsolatunk, jó pár éve együtt vagyunk, biztos az anyagi háttér minden adott egy harmonikus élethez.

Ha szerintem mindent gond nélkül tudok neki biztosítani, mindketten szeretnétek akkor minden rendben van. :)

2014. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 sarah23 ***** válasza:
Énis 24 vok elsö babámat várom.25leszek már mire kijön:) számomra ez a legjobb .h a második 28,29évesen tervezem:)
2014. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!