Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után egyből...

Pozitív teszt után egyből lehet látni valamit az ultrahangon?

Figyelt kérdés

Ez a mai tesztem:

[link]

Peteérésem pontosan 14 napja volt. Holnap mennem is kell orvoshoz, mert szednem kell valamit ami segít meegtartani a terhességet. Sajnos többször is elvetéltem a lányom előtt, nála is kellett szednem. Van értelme, ha ultrahanggal megnéz, láthatja azt a kis foltot, vagy inkább ne is kérjem, mert még semmi sem látszódna?


2014. jan. 16. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6 hetes terhességnél korábban semmit sem látnak, főleg az sztk-s felbontású UH-n.
2014. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon korai még látni bármit is. Ne is kérd, mert csak idegeskedni fogsz, hogy még nem látják.

Gratulálok:)

2014. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert látni biztos, hogy semmit nem fog ultrahangon. Körülbelül két hét múlva fog visszarendelni. Minden jót kívánok nektek!
2014. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5. hét után láthatnak petezsákot de ez sem kötelezö még. 6. hét után van már szivhang tehát ráérsz akkor menni. Biztos nem fog még semmit létni az orvos.
2014. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én pozitív teszt után mentem 1 héttel és már látszódott a petezsák 3 mm-es volt. 4-5 hetes között voltam :)
2014. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 4+2 voltam mikor először voltam dokinál (nekem is szednem kellett terhességmegtartót), és már 4.5mm volt a petezsák :) 28 napos ciklus, 14.napon volt pé.
2014. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A doki úgy döntött azért megnéz, de nem látott terhességet. Hát nagyon remélem, hogy ott van a kisbabám, csak még olyan nagyon picike. Amikor hazaértem gyorsan csináltam egy másik tesztet biztos ami biztos és az is szép pozitív lett. 11 nap múlva kell mennem magánrendelésre (most csak sztk-ban tudott rám nézni) Annyira félek most, pedig szóltam, hogy nem akarom, hogy már most ultrahangozzon.
2014. jan. 17. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem látott először semmit, ne aggódj, valószínűleg csak túl pici még. Kaptál gyógyszert?
2014. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen, kaptam szerencsére. Mutattam neki tesztet (olyat amin csíkok vannak), azt mondta h ez bizony pozitív és felírta.:)
2014. jan. 18. 17:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ultrahangtól nem lesz baja :) Nagyon picike még! Kis türelem és meglátod őt az ultrahangon! Drukkolok nagyon-nagyon!
2014. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!