Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után egyből...

Pozitív teszt után egyből lehet látni valamit az ultrahangon?

Figyelt kérdés

Ez a mai tesztem:

[link]

Peteérésem pontosan 14 napja volt. Holnap mennem is kell orvoshoz, mert szednem kell valamit ami segít meegtartani a terhességet. Sajnos többször is elvetéltem a lányom előtt, nála is kellett szednem. Van értelme, ha ultrahanggal megnéz, láthatja azt a kis foltot, vagy inkább ne is kérjem, mert még semmi sem látszódna?


2014. jan. 16. 19:37
1 2
 11/13 szivsza válasza:
4 hetes terhesen nálam látta a petezsákot!!!!
2014. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát nálam nem, de azóta is erősödött a teszt. Ha nem lenne ott semmi akkor nem is erősödne ugye?
2014. jan. 19. 21:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha nem lenne, akkor nem volna a teszt sem pozitív. Nekem végig 5 nap lemaradásban volt a baba a terhesség korához képest, viszonylag későn láttak petezsákot és szívhangot is. Nyilván mindenkinél más. Ha a teszt alapján nem volna egyértelmű, akkor az orvosod nem írta volna fel az utrogestant. Arról nem is beszélve, hogy nem elhanyagolható tünet a menstruáció elmaradása:) Mindig van, aki ilyenkor megírja, hogy neki már 4 hetesen mindent láttak, egy sztk-s ultrahangon napi 8 órában ilyeneket nézegető orvos nem fogja keresgélni, ha elsőre nem szúrja ki a szemét. Lehet, hogy már neked is látszik, csak olyan pici és gyenge a felbontása az UH-nak, hogy az orvos nem görcsöl fél órát, hogy keresgélje.
2014. jan. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!