Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetélek, vagy van még remény?

Elvetélek, vagy van még remény?

Figyelt kérdés
Pontosan ma egy hete annak,hogy késik a menstruációm.Tervezett baba lenne,és már van egy halom pozitív tsztem.Sokan biztos nem hiszik el,de a beágyazódást is éreztem,szóval szerintem a méhenkívüli terhesség nem igazán valószínű.Az a problémám,hogy ma délelőtt egy kicsit rosszul lettem.Lepihentem,mert kicsit húzott a hasam,pár perc múlva felébredtem,és el kezdett ömleni belőlem a vér.Nem sok,de elég erős vérzés volt,nem csak barnázás.Azóta semmi-ez már majdnem 2órája volt,néha csak egy icipicit görcsöl a hasam.Van még esélyem egy egészséges terhességre,vagy számítsak a legrosszabbra?Ügyeletre tudnák csak menni,de haza is zavarnának,mert szinte még csak 5+6napos vagyok,még nem sok mindent látnának.Reménykedek,hogy holnapig nem lesz semmi,és megpróbálok a saját orvosomhoz elmenni.Ha valaki járt így,és tudna nekem ezzel kapcsolatban információt adni,megköszönném.

2014. jan. 19. 13:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ha nem fejlodne normalisan akkor azt megmondta volna az orvos,hidd el.A lenyeg hogy tenyleg fekudj amennyit csak lehet,mert ha szepen lassan szivarog es ugy tunik el,vagy felszivodik akkor semmi baj nincs.Ellenben ha hirtelen kifakad az eros verzes kimossa a fiatal terhesseget.Ilyeszto es elkeserito volt nekem is heteken at vert latni a betetemen,de az nyugtatott hogy hetrol hetre nagyobb a babam es jol van odabent.Nekem raadasul a baba alatt volt,pont ahol megtapadt.Ha az kidurran,tuti vitte volna... Szoval ne aggodj,csak pihenj es minden rendben lesz.

10.

2014. jan. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató választ kedves utolsó.Egyébként mennyi idő kell a haematomának hogy felszívódjon?Engem is az aggaszt,hogy még most jóval nagyobb,mint a petezsák,és ha megindul a vérzés,ki ne mossa.Próbálok vigyázzni,lassan mozogni.Remélem holnap bíztató dolgokat mond majd az orvosom.
2014. jan. 21. 16:15
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem 5 het alatt szivodott fel.De tenyleg nagyon minimalisat mozogtam.Szinte csak enni,furodni,wc-re mentem...

Biztos elmulik neked is,ne aggodj ha holnap meg esetleg ott lesz.Altalaban, de nem mindenkinel a 12.-dik hetre felszivodik.Ird meg hogy mit mondott a doki.Kitartas...

2014. jan. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia én 6 hetesen rohantam az ügyeletre 2 barna pötty miatt ott megállapították hogy még csak 5hetes vagyok, petezsákot szikhólyagot láttak utrogestánt kaptam, egy héttel később volt időpontom a magándokimhoz ott vagy jobb az uh, így rögtön látta hogy az utro szükséges mert a bal petefészkem pco gyanús nem termelődik elég progeszteron, és hatalmas hematomám volt 4x nagyobb mint a petezsák amiben már az embrió és a csőszív pulzáció is látszott, de kissé lapos volt, és ráadásul a hematómám pulzált is és vérrög volt alatta ja és pont a petezsák felett volt tehát nagy volt az esély rá hogy ha megindul kimossa. A doki egyáltalán nem biztatott.Kaptam Rutascorbint én is. 8 hétre már kisebb volt 10 hétre teljesen felszívódott...vérrög is eltűnt a méhlepény tapadt akkor rossz helyen de már az is rendben van.Mindig van remény

20 hkm

2014. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Kedves 24-es,köszönöm a bíztatást,és gratulálok a kisbabádhoz,és annak is hogy minden renbe jött nálad.Tegnap én is voltam az orvosomnál.Ő már látott szikhólyagot és 2mm-es embriót is,úgyhogy legalább a terhesség kimenetele bíztató.2hét múlva kell visszamennem,akkora már remélem szívhang is lesz,és a haematoma is kevésbé vagy egyáltalán nen fog már látszani.Utrogestant nekem is írt fel az orvosom,mellette a napi 3x2rutascorbin,magne b6,és "sok" pihenés.Már amennyit egy háztartás és egy 16hónapos mellett tudok:)De reménykedek én is,hogy fel fog szívódni a hm.,a babám pedig jól fog fejlődni.
2014. jan. 23. 16:21
 26/26 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy alakul a helyzet. A pihenést vedd komolyan. A 16 hónaposodból nem tudod kivenni az elemet, ezt megértem, de most ne a háztartás legyen a legnagyobb gondod. Szerintem a férjed is megérti, ha most azt egy kicsit elhanyagolod. Az enyém legalábbis azt mondta a terhességem elején (nálam sem indult simán), hogy nekem most az a feladatom, hogy vigyázzak a picire. Szóval feküdtem nagyon sokat. Most már 29 hetes vagyok :)
2014. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!